Karol Hordziej

Na tydzień po Art Cologne i tydzień przed Paris Photo w Berlinie odbędzie się w dniach 9-12 listopada piąta edycja międzynarodowego Przeglądu Portfolio FOTOBILD. Celem tego wydarzenia jest stworzenie szansy na promocję i sprzedaż prac fotografów z różnych krajów oraz zapoznanie młodych artystów z rynkiem sztuki.
27 Paź 2006
Karol Hordziej
0
Prezentujemy trzecią i ostatnią część artykułu wprowadzającego w świat fotografii otworkowej. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią, Karol Hordziej zajął się praktyką - jak wykonać prostą kamerę i w jaki sposób posługiwać się nią w różnych warunkach oświetleniowych. Zapraszamy!
13 Sie 2005
Karol Hordziej
0
Przedstawiamy drugą z trzech części artykułu "Wszystko o fotografii otworkowej". Tym razem Karol Hordziej opowiada o specyfice obrazu uzyskiwanego z kamery otworkowej, w zależności od jej budowy i wykorzystanej techniki. Zapraszamy!
21 Cze 2005
Karol Hordziej
0
Fotografia otworkowa jest coraz popularniejsza. W związku z tym, a także z okazji zbliżającego się Pinhole Day, prezentujemy obszerny, 3-częściowy artykuł autorstwa Karola Hordzieja - znawcy tematu, założyciela strony Pinhole.Art.Pl. W części pierwszej o historii i ewolucji camera obscura. Zapraszamy!
12 Kwi 2005
Karol Hordziej
0