czarno-biała

Wszystkie artykuły z tagiem: "czarno-biała" w serwisie fotopolis.pl:
Lab-Box - samodzielne wywoływanie filmów prostsze niż kiedykolwiek
Fotografia analogowa powraca wielkimi krokami. Ciągle jednak samodzielne wywoływanie filmów to proces, który w wielu, szczególnie początkujących osobom wydaje się skomplikowany. Dzięki urządzeniu Lab-Box stać ma się to dużo łatwiejsze.
22 Lut 2017
Maciej Luśtyk
7
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
9 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Nowe filmy monochromatyczne Oriental Seagull
Japoński dystrybutor papierów fotograficznych wprowadzi na rynek dwa nowe filmy monochromatyczne o czułościach ISO 100 i ISO 400.
25 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Poznaliśmy wyniki konkursu Monochrome Awards 2015. Wśród laureatów są Polacy!
Luke Tscharke został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu Monochrome Awards. Nie zabrakło jednak także polskiego akcentu. Trzecie miejsce w kategorii Fashion / Beauty zajął Łukasz Malczewski. Zaś wyróżnienia powędrowały w ręce Agaty Serge oraz Bartłomieja Jureckiego. Koniecznie zobaczcie galerię wszystkich laureatów!
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Czarno-białe krajobrazy Daniela Rericha
Czy piękno przyrody ukazane na zdjęciach może istnieć bez barw? Okazuje się, że tak! Zobaczcie niesamowite czarno-białe krajobrazy wykonane przez czeskiego fotografa Daniela Rericha.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Ilford zmienia właściciela
Jak donosi magazyn British Journal of Photography, Harman Technology, firma produkującą serię materiałów światłoczułych Ilford została wykupiona przez brytyjską spółkę inwestycyjną Pemberstone Ventures Ltd. Co stanie się z jednym z najważniejszych producentów rozwiązań do fotografii czarno-białej?
15 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0