czarno-biała

Wszystkie artykuły z tagiem: "czarno-biała" w serwisie fotopolis.pl:
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
9 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Nowe filmy monochromatyczne Oriental Seagull
Japoński dystrybutor papierów fotograficznych wprowadzi na rynek dwa nowe filmy monochromatyczne o czułościach ISO 100 i ISO 400.
25 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Poznaliśmy wyniki konkursu Monochrome Awards 2015. Wśród laureatów są Polacy!
Luke Tscharke został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu Monochrome Awards. Nie zabrakło jednak także polskiego akcentu. Trzecie miejsce w kategorii Fashion / Beauty zajął Łukasz Malczewski. Zaś wyróżnienia powędrowały w ręce Agaty Serge oraz Bartłomieja Jureckiego. Koniecznie zobaczcie galerię wszystkich laureatów!
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Czarno-białe krajobrazy Daniela Rericha
Czy piękno przyrody ukazane na zdjęciach może istnieć bez barw? Okazuje się, że tak! Zobaczcie niesamowite czarno-białe krajobrazy wykonane przez czeskiego fotografa Daniela Rericha.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Ilford zmienia właściciela
Jak donosi magazyn British Journal of Photography, Harman Technology, firma produkującą serię materiałów światłoczułych Ilford została wykupiona przez brytyjską spółkę inwestycyjną Pemberstone Ventures Ltd. Co stanie się z jednym z najważniejszych producentów rozwiązań do fotografii czarno-białej?
15 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!