postprodukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "postprodukcja" w serwisie fotopolis.pl:
Programy do postprodukcji Macphun już niebawem także na Windowsa
Aplikacje takie jak Aurora HDR czy Luminar cieszą się sporą popularnością wśród fotografów. Niestety do tej pory tylko tych, związanych z produktami Apple. Ale już niedługo programy zawitają także na Windowsa.
26 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
BatchPhoto Espresso - darmowa internetowa aplikacja do wsadowej edycji zdjęć
Większość fotografów pracujących w terenie ma na swoich laptopach i tabletach zainstalowane zaawansowane programy do postprodukcji. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziemy mieli dostępu do naszego sprzętu, warto wiedzieć, że na szybko, z dużą ilością plików będziemy mogli uporać się za pomocą niemal dowolnego komputera czy urządzenia mobilnego.
18 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Picktorial 3 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Maca
Najnowsza wersja programu Picktorial ma być dla Lightrooma tym, czym Affinity Photo stało się dla Photoshopa. W dodatku oferowana jest w stosunkowo niskiej cenie i nie wymaga wykupowania subskrypcji.
5 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
3
Nadaj zdjęciom filmowego charakteru dzięki zastosowaniu tablic 3D LUT w obróbce
O tablicach LUT, stosowanych powszechnie w przemyśle filmowym, wielu fotografów słyszało tylko w kontekście kalibracji monitora. Dzięki nim możemy jednak urozmaicić i przyspieszyć edycję zdjęć.
27 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Naucz się retuszu reklamowego zdjęć produktowych na warsztatach w Warszawie
Fotografia reklamowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin, zwłaszcza jeśli chodzi o retusz. Jego tajniki będziecie mieli okazję poznać na warsztatach Szkoły Retuszu w Warszawie już 8 kwietnia.
27 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Czy Adobe sprawi, że selekcja skomplikowanych obiektów stanie się dziecinnie prosta?
Być może już niedługo praca retuszerów i grafików stanie się dużo prostsza. Adobe pracuje nad inteligentnym systemem, który zaznaczy nawet skomplikowane obiekty z niebywałą precyzją.
23 Mar 2017
Maciej Luśtyk
10
Znajomość Photoshopa to podstawa. Nauczysz się go na warsztatach Szkoły Retuszu
Opanowanie Photoshopa to konieczny warunek, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zdjęciach. Dwudniowe warsztaty w Krakowie (dostępne także w wersji online) pozwolą poznać możliwości programu w zakresie edycji zdjęć, tworzenia grafik i fotomontaży.
15 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty retuszu High-End - ucz się od najlepszych
Poznasz najlepsze techniki i sprawdzone narzędzia stosowane w retuszu PRO, a także nauczysz się używać je w odpowiedni sposób. Od wywołania pliku RAW aż po ostatni szlif.
17 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć
Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.
16 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Wersje próbne Affinity Photo i Designer nareszcie dostępne na Windowsa
Programy graficzne z serii Affinity uważane są obecnie za jedną z najlepszych, a przede wszystkim niedrogich alternatyw dla produktów Adobe. Długo oczekiwana wersja na Windowsa pojawiła się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zainteresowani mogą ją za darmo przetestować.
10 Lut 2017
Maciej Luśtyk
2