postprodukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "postprodukcja" w serwisie fotopolis.pl:
Gradacja kolorystyczna w Adobe Photoshop. Ten wideoporadnik pokaże jak dokonać jej za pomocą narzędzia balansu kolorów
Dobra gradacja kolorystyczna pomaga nadać zdjęciom charakteru i sprawia, że wyglądają bardziej profesjonalnie. Warto się więc jej nauczyć nawet jeśli na co dzień nie pracujemy na planach wysokobudżetowych sesji. Ten wideoporadnik pokaże Wam, jak w prosty sposób dokonać jej za pomocą panelu Color Balance w Photoshopie.
19 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Nadchodzi Alien Skin Exposure X3. Dzięki nowym funkcjom konkurent Lightrooma stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny
Dla wielu produkty Adobe są niezastąpione, jednak dla niektórych program płatnych subskrypcji jest powodem poszukiwań tańszych, ale równie wydajnych alternatyw. Jedną z najciekawszych jest aplikacja Exposure. Jej najnowsza, zaktualizowana wersja pojawi się już jesienią.
14 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Pixelmator Pro - nowy zaawansowany edytor zdjęć na Maca już niebawem na rynku
Pixelmator to edytor grafiki przygotowany specjalnie pod środowisko komputerów Apple. Teraz producent zapowiada wzbogaconą wersję Pro, która pojawić ma się tej jesieni.
7 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Logitech Craft - bezprzewodowa klawiatura z pokrętłem, które usprawnić ma pracę w programach graficznych
Fotografowie ciągle szukają sposobu na zwiększenie efektywności pracy na etapie edycji i postprodukcji. Większa wygodę i płynność procesu obróbki obiecuje firma Logitech z nową klawiaturą Craft. Czy rzeczywiście ma szansę zmienić nasz sposób pracy?
4 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 - czy może stać się alternatywą dla Lightrooma i Photoshopa?
Twórcy programu ACDSee już od pewnego czasu starają się by ich oferta była konkurencyjna dla najlepszych programów do edycji na rynku. Najnowsza wersja może być temu bliższa niż kiedykolwiek.
31 Sie 2017
Maciej Luśtyk
1
Nadchodzi Aurora HDR 2018. Tym razem także w wersji na Windowsa
Macphun Autora HDR to jeden z najlepiej ocenianych programów do obróbki zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej. Już we wrześniu na rynku zawita nowa usprawniona wersja, z której nareszcie będą mogli skorzystać także użytkownicy Windowsa.
16 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Nowa technologia pozwoli na regulację ogniskowych w postprodukcji i tworzenie niemożliwych perspektyw
Wygląda na to, że świecie cyfrowej obróbki już niedługo zawita nowy termin. “Obliczeniowy zoom” nad którym pracują naukowcy z Nvidia i Uniwersytetu Kalifornijskiego, pozwolić ma na swobodne miksowanie efektów dostarczanych przez różne ogniskowe na etapie postprodukcji.
4 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Avid Media Composer First - profesjonalny program do edycji wideo zupełnie za darmo
Oprogramowanie Avid do tej pory znane było głównie profesjonalistom z branży telewizyjnej i filmowej. Jednak nowe przedsięwzięcie firmy ma szansę namieszać na rynku produkcji bardziej amatorskich, udostępniając użytkownikom rozbudowany edytor zupełnie za darmo.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
3
Google i MIT pracują nad systemem, który dokona zaawansowanej edycji zdjęć już podczas ich wykonywania
A co gdyby tak można było nauczyć aparat konkretnego stylu obróbki i aplikować go na zdjęcia już podczas ich wykonywania? To nie science-fiction, Google już nad tym pracuje.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
1
Loupedeck - dedykowany kontroler do Lightrooma trafia do sprzedaży
Jednym z największych problemów postprodukcji, nawet mimo znajomości skrótów klawiaturowych używanych programów jest czas, jaki poświęcamy na nawigację po ich interfejsie. Niespełna rok temu dużo szumu wywołał dedykowany kontroler Loupedeck, który miał to zmienić. Urządzenie właśnie trafia na rynek.
6 Lip 2017
Maciej Luśtyk
4