fotografia uliczna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia uliczna" w serwisie fotopolis.pl:
Ulica wzywa. Wystawa polskiego kolektywu Streetical już niebawem w ulicznej galerii Fujifilm
Katarzyna Kubiak, Magdalena Orylska, Norbert Oksza Strzelecki i Maciej Podgórski to czworo młodoych, nagradzanych fotografów ulicznych, których prace już od 26 października będzie można oglądać na warszawskiej wystawie Street Calls.
18 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Znamy wyniki Leica Street Photo 2017. Zobaczcie najlepsze polskie zdjęcia uliczne
Dobiegła końca 7. edycja konkursu Leica Street Photo, nagradzającego najlepsze polskie fotografie uliczne. Finałowa galeria ukazuje wyjątkowe spojrzenie na świat 20 rodzimych fotografów.
23 Sie 2017
Maciej Luśtyk
2
Masz ciekawe zdjęcia współczesnego Mokotowa? Weź udział w konkursie “Mokotów - teraz” i wygraj aparaty Instax oraz inne nagrody
Jeśli mieszkacie na Mokotowie, lub po prostu zrobiliście na nim jakieś wyjątkowe zdjęcia, nie zapomnijcie zgłosić ich do konkursu “Mokotów Teraz”. Kategorię konkursowe oferują dużą różnorodność, a do wygrania są m.in. aparaty Instax i warsztaty z Szymonem Szcześniakiem.
10 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Nie żyje uznana dokumentalistka Arlene Gottfried
Mimo iż nie była tak popularna jak inne legendy fotografii kojarzone zazwyczaj ze zdjęciami ulicznymi, jej prace znajdują się w wielu muzeach i kolekcjach, a ona sama wydała 5 dobrze przyjętych albumów. W wieku 66 lat odeszła uznana fotograf, Arlene Gottfried.
10 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Uchwyć decydujący moment. Ruszyła 7. edycja konkursu Leica Street Photo
Jeżeli macie w zanadrzu ciekawe zdjęcia uliczne z ostatniego roku, nie zapomnijcie zgłosić ich do 7. edycji konkursu Leica Street Photo. Prace 20 laureatów zawisną w warszawskiej Leica 6x7 Gallery. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 sierpnia.
19 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Jak fotografować nieznajomych (i się tego nie bać)?
To pytanie zadaje sobie zapewne większość osób rozpoczynających przygodę z fotografią uliczną. Na szczęście na wszystko są dobre sposoby. Zobaczcie, jak robi to fotograf Eduardo Pavez Goye.
4 Lip 2017
Maciej Luśtyk
7
Ruszył nabór zdjęć do 4. edycji Eastreet, największego projektu poświęconego fotografii ulicznej Europy Wschodniej
Unikalny projekt poświęcony fotografii ulicznej i dokumentalnej z krajów regionu Europy Wschodniej powraca po 2 latach. W poprzednich edycjach zaprezentowano ponad 300 zdjęć autorów z 22 krajów. Najbliższa odsłona rusza już w październiku. Zgłoszenia możecie przesyłać do 23 lipca.
14 Cze 2017
Maciej Luśtyk
8
Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem
Kochasz fotografię uliczną? Już 21 maja będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów tego nurtu, Tomkiem Lazarem, a przy okazji wygrać aparat Fujifilm Instax Mini 70.
10 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
“To miasto jest baśnią” - Sankt Petersburg oczami utalentowanego Alexandra Petrosyana
Do fotografii ciągnęło go już od czasów nastoletnich - jako czternastolatek dostał pierwszy aparat, z którym nie rozstaje się do dziś. Alexander Petrosyan z natury jest  obserwatorem. Od wielu lat przez wizjer aparatu podgląda codzienność rosyjskich ulic.
5 Maj 2017
Julia Kaczorowska
1
Startuje konkurs Magnum Photography Awards 2017
Po sukcesie zeszłorocznej edycji, legendarna agencja Magnum we współpracy z serwisem Lensculture startuje z drugą odsłoną konkursu mającego za zadanie wyłonić najlepszych wschodzących fotoreporterów i dokumentalistów. Zdjęcia można nadsyłać do 16 maja.
6 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0