Tak było na warsztatach Samsung Photo Academy [WIDEO]
0
Jak fotografować sporty akcji - podpowiada Bartek Woliński
5 luty 2017
Sporty akcji to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin fotografii. O tym jak zacząć i jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów opowiada Bartek Woliński – specjalista od „kadrów ekstremalnych” i prowadzący zbliżające się warsztatów Samsung Photo Academy.
0
Rusza kolejna edycja warsztatów Samsung Photo Academy
1 luty 2017
Perfekcyjne zdjęcia dynamicznie zmieniającej się akcji wykonane smartfonem? To możliwe! Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób tego dokonać to kolejna edycja Samsung Photo Academy jest właśnie dla Ciebie. Specjalistyczne warsztaty poprowadzi Bartek Woliński - jeden z bardziej utalentowanych fotografów sportów ekstremalnych.
0
Zobaczcie, jak było na warsztatach Samsung Photo Academy w Łodzi [WIDEO]
5 sierpień 2016
Za nami kolejna odsłona warsztatów fotografii mobilnej Samsung Photo Academy. Tym razem tematem był portret i fotografia mody. Zobaczcie, jak było w Łodzi.
1
Samsung Photo Academy zawita do Łodzi
18 lipiec 2016
Wspólnie z firmą Samsung zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w kolejnych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!
0
Zobaczcie, jak było na warsztatach Samsung Photo Academy [WIDEO]
28 czerwiec 2016
Pierwsze warsztaty z serii Samsung Photo Academy już za nami!. Zobaczcie, jak było w Warszawie.
0
Rusza Samsung Photo Academy!
10 czerwiec 2016
Chciałbyś robić lepsze zdjęcia smartfonem? Nauczyć się jak sprawić, by przyciągały wzrok w gąszczu mediów społecznościowych i dowiedzieć się jak edytować je na urządzeniach mobilnych równie skutecznie jak na komputerze? Tego wszystkiego dowiesz się podczas całodniowych warsztatów prowadzonych przez pioniera polskiej fotografii mobilnej, Michała Koralewskiego.
0
Smartfon, czyli powrót do korzeni fotografii - rozmowa z Michałem Koralewskim
9 czerwiec 2016
Fotografia mobilna wciąż przez wielu traktowana jest z przymrużeniem oka, a mimo to twórcy fotografujący smartfonem wystawiają swoje prace w galeriach i często radzą sobie lepiej od swoich "profesjonalnych" kolegów. O fenomenie tego nurtu rozmawiamy z założycielem grupy "Mobilni", Michałem Koralewskim.
1
Samsung Galaxy S7 - test
8 czerwiec 2016
Gdy wczesną wiosną na rynku debiutował najnowszy flagowiec Samsunga, producent obiecywał, że wyposażył go w najlepszy aparat jaki kiedykolwiek pojawił się w smartfonie. Sprawdźmy więc, czy Samsung Galaxy S7 zasługuje na miano fotograficznego smartfona roku.
0
Samsung Galaxy S7 vs iPhone 6s - porównanie [TESTY STUDYJNE]
0