Samsung Galaxy S8 i S8+ to krok w stronę przyszłości
0
Samsung Gear 360 (2017) - nowa konstrukcja, matryce i możliwość streamingu na żywo
29 marzec 2017
Oprócz najnowszego flagowca Samsung zaprezentował także nową wersję kamery Gear 360 do tworzenia filmów sferycznych. Czy mamy do czynienia z najbardziej uniwersalnym narzędziem na rynku?
0
Zobaczcie, jak było na warsztatach Samsung Photo Academy w Krakowie [WIDEO]
28 marzec 2017
Za nami czwarta edycja warsztatów Samsung Photo Academy! Tematem była oczywiście niełatwa sztuka fotografowania akcji. Oczywiście za pomocą smartfonów...
1
"Trzeba być sobą i bronić swojego pomysłu" - rozmowa z Tomaszem Gotfrydem
10 marzec 2017
"Człowiek czasem zastanawia się czy to w ogóle go jeszcze cieszy, dlaczego nie wybrał pracy w korporacji z pewną pensyjką, emeryturką, karnetem na dentystę, siłkę i kino, ale już chwile później uświadamia sobie, że nie wytrzymałby tam dwóch dni." - o realiach pracy freelancera opowiada nam Tomasz Gotfryd, fotograf, filmowiec i miłośnik sportów ekstremalnych, który poprowadzi nadchodzące warsztaty Samsung Photo Academy.
0
Rusza krakowska edycja warsztatów Samsung Photo Academy
9 marzec 2017
Chcesz robić perfekcyjne zdjęcia smartfonem? Jak tego dokonać dowiesz się podczas kolejnej edycji bezpłatnych warsztatów Samsung Photo Academy, które odbędą się w Krakowie.
0
Tak było na warsztatach Samsung Photo Academy [WIDEO]
20 luty 2017
Kolejne spotkanie w ramach Samsung Photo Academy już za nami! Tym razem zadaniem kursantów było uchwycenie dynamicznej akcji i niemal kaskaderskich popisów riderów!
0
Jak fotografować sporty akcji - podpowiada Bartek Woliński
5 luty 2017
Sporty akcji to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin fotografii. O tym jak zacząć i jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów opowiada Bartek Woliński – specjalista od „kadrów ekstremalnych” i prowadzący zbliżające się warsztatów Samsung Photo Academy.
0
Rusza kolejna edycja warsztatów Samsung Photo Academy
1 luty 2017
Perfekcyjne zdjęcia dynamicznie zmieniającej się akcji wykonane smartfonem? To możliwe! Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób tego dokonać to kolejna edycja Samsung Photo Academy jest właśnie dla Ciebie. Specjalistyczne warsztaty poprowadzi Bartek Woliński - jeden z bardziej utalentowanych fotografów sportów ekstremalnych.
0
Zobaczcie, jak było na warsztatach Samsung Photo Academy w Łodzi [WIDEO]
5 sierpień 2016
Za nami kolejna odsłona warsztatów fotografii mobilnej Samsung Photo Academy. Tym razem tematem był portret i fotografia mody. Zobaczcie, jak było w Łodzi.
1
Samsung Photo Academy zawita do Łodzi
1