Stabilizacja to podstawa. Zobacz dlaczego!
12
System VC w stałkach Tamron – Jak sprawdza się w praktyce?
11 maj 2016
Wbudowana stabilizacja to nie tylko większa szansa na nieporuszone zdjęcia w słabym świetle, ale - o czym często zapominamy - również zauważalnie lepszą jakość obrazu. Sprawdziliśmy, jak technologia VC sprawdza się w nowej linii jasnych stałek Tamron!
0
Andrzej Zygmuntowicz: Gazetom nie zależy na dobrej fotografii [WIDEO]
8 maj 2016
Za nami finał największego polskiego konkursu poświęconego fotografii prasowej. O wyniki i kondycję polskiego reportażu pytamy jednego z jurorów Grand Press Photo 2016, Andrzeja Zygmuntowicza.
0
Grand Press Photo 2016 – Rozczarowanie?
6 maj 2016
Wyniki Grand Press Photo poddały w wątpliwość to co do tej pory uważałam za dobrą fotografię prasową – komentuje ostatnią edycję największego w Polsce konkursu fotografii prasowej Joanna Kinowska.
3
Czy(m) street photo różni się od reportażu?
1 maj 2016
Czym jest Street Photo? O definicję tego gatunku od lat toczą się boje. Dlatego aby choć zbliżyć się do sedna sprawy, postanowiliśmy zapytać o zdanie 5 fotografów: Wojtka Wieteskę, Damiana Chrobaka, Tomasza Lazara, Maćka Jeziorka i Martę Rybicką
0
Dlaczego wciąż kręci nas retro? Zapytaliśmy ekspertów i designerów
3 kwiecień 2016
Vintage miało być chwilową modą, okazało się jednym z najsilniejszych trendów ostatnich lat. Dowodem na to jest nowy Olympus PEN-F, stylistyką nawiązujący bezpośrednio do analogowego przodka z lat 60.
0
Panasonic Lumix GX8 – zobacz, za co go pokochasz
8 luty 2016
Topowy bezlusterkowiec firmy Panasonic to najnowsze technologie zamknięte w stylowym i ergonomicznym body. Superszybki, wygodny i wytrzymały, ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!
0
Diabeł tkwi w szczegółach, czyli 10 nowych funkcji w Olympusie OM-D E-M10 II
5 luty 2016
Olympus OM-D E-M10 to jeden z najchętniej kupowanych bezlusterkowców na polskim rynku. Niedawno pojawił się jego następca. Na który więc model powinna zdecydować się osoba planująca zakup pierwszego aparatu z matrycą Mikro Cztery Trzecie? Aby pomóc wam podjąć decyzję, przyjrzeliśmy się najciekawszym funkcjom nowego aparatu.
0
Sprawdź, gdzie nie zostawiać sprzętu fotograficznego
21 grudzień 2015
Koniec roku to zawsze czas podsumowań i ciekawych raportów. Jednym z nich podzieliła się platforma Lenstag. Dowiecie się z niego między innymi skąd najczęściej kradziono sprzęt fotograficzny w mijającym 2015 roku.
0
4K Photo, czyli decydujący moment dla każdego
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!