Najpiękniejsze mazurskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki. Październikowe warsztaty fotograficzne z Tokiną

Najpiękniejsze mazurskie krajobrazy na wyciągnięcie ręki. Październikowe warsztaty fotograficzne z Tokiną

Jezioro Śniardwy, sam środek Puszczy Piskiej, rejs statkiem z tarasem widokowym, żeński monaster czy wreszcie spływ łodziami po rzece Krutyni - to tylko wybrane miejsca plenerów, które uczestnicy fotowarsztatów odwiedzą w weekend 13-15 października. Całości dopełnią niepowtarzalne noclegi na statku.

Jeziora, lasy, łąki, polany, zachody słońca. Słowem niezliczona ilość miejsc, w których da się zrobić wspaniałe zdjęcia. Tak pokrótce można opisać nadchodzący plener fotograficzny organizowany przez firmę Tokina i serwis fotowarsztaty.com. W ciągu dwóch dni uczestnicy odwiedzą m.in liczne mazurskie jeziora, klasztor staroobrzędowców w Wojnowie, stadninę koni Ferensteinów w Gałkowie i odwiedzą Puszczę Piską oraz rezerwat przyrody Krutynia, spływając łodziami rzeką o tej samej nazwie.

Urzekające krajobrazy, noclegi na statku i możliwość przetestowania obiektywów

To jednak tylko cześć zaplanowanych atrakcji, a całości dopełni fakt, że wszystkie noclegi będą odbywać się na wodzie, na statku MS Classic Lady, oferujący własną kuchnię, restaurację oraz dwuosobowe kabiny w standardzie pokoju hotelowego. Kabiny są wyposażone w pełen węzeł sanitarny (prysznic, WC, ciepła/zimna woda), ogrzewane i posiadają gniazdka elektryczne.

fot. Paweł Brzozowski / fotowarsztaty.com

Przed zajęciami praktycznymi organizatorzy zaplanowali część teoretyczną, podczas której przekażą garść informacji teoretycznych, zarówno ogólnofotograficznych jak i konkretnie związanych z plenerami. Na czas warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy z szerokiej gamy optyki marki Tokina.

Cena i szczegóły organizacyjne

Warsztaty odbędą się w weekend 13-15 października 2017 roku. Koszt udziału wynosi 590 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienie na statku, spływ łodziami z przewodnikiem po rzece Krutyni oraz rejs statkiem po jeziorze Bełdany.

fot. Paweł Brzozowski / fotowarsztaty.com

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram zajęć i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - test obiektywu
18 Wrz 2017
Zaawansowany układ optyczny wspomagany systemem stabilizacji, szybki autofokus oraz kompaktowy, jak na tę klasę sprzętu, i uszczelniony tubus - to główne cechy obiektywu 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM. Zobaczcie co oferuje najnowszy model Sigmy z rodziny Contemporary.
2
Nikon D850 - testy studyjne i zdjęcia plenerowe
15 Wrz 2017
W naszej redakcji na krótko zagościła najnowsza, porażająca specyfikacją lustrzanka Nikona. Na pełen test będziecie jeszcze musieli poczekać, ale już teraz nową matrycę sprawdziliśmy zarówno w studio jak i w praktyce.
0
Fujifilm X-E3 - pierwsze wrażenia
13 Wrz 2017
Zaprezentowany przed kilkoma dniami X-E3 odziedziczył po flagowcach aparatach firmy znaczną część specyfikacji. Do tego nowy model oferuje niespotykane nigdy wcześniej u Fujifilm podejście do ergonomii i fotografowania. Sprawdziliśmy jak wypada w praktyce.
0
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary - zdjęcia przykładowe
8 Wrz 2017
Postanowiliśmy sprawdzić, czy Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary ma szansę stać się jednym z bardziej uniwersalnych szkieł w segmencie telezoomów. Zobaczcie przykładowe zdjęcia, które zrobiliśmy w warszawskim ZOO.
0