Płaskie i filmowe skanery Canona
0
Kodak wypuszcza nowe papiery do drukarek atramentowych
29 styczeń 2003
Zachęcona powodzeniem papieru Premium Picture firma Kodak postanowiła wypuścić go na rynek w nieśmiertelnym, a zarazem niezwykle popularnym formacie 10 x 15 cm. Kończące się dziś we Frankfurcie nad Menem europejskie targi PaperWorld 2003 były także miejscem premiery nowych, większych opakowań innych papierów Kodaka.
0
Microtek ogłasza produkcję pierwszego płaskiego skanera z ICE
24 styczeń 2003
Najnowszy skaner firmy Microtek, ScanMaker 6800, jest pierwszym na świecie płaskim skanerem wykorzystującym technologię ICE.
0
SanDisk rozpoczyna produkcję kart MemoryStick Pro
18 styczeń 2003
Kolejny producent dołącza do standardu MemoryStick Pro. Po firmach Sony i Lexar również SanDisk będzie oferował karty pamięci w standardzie MemoryStick Pro. Czy oznacza to początek konkurencji producentów tego standardu?
0
Nowe składane blendy Lastolite
17 styczeń 2003
Znany producent akcesoriów oświetleniowych, firma Lastolite, zaprezentowała nową serię składanych blend o wygodnym trójkątnym kształcie.
0
Dotkliwy cios dla producentów drukarek
16 styczeń 2003
Parlament Europejski uchwalił ustawę, która między innymi zabrania sprzedaży i produkcji nabojów z atramentem, które są wyposażone w chipy.
0
Nowe produkty SanDisk
14 styczeń 2003
Dla firmy SanDisk targi CES w Las Vegas były okazją do pokazania kilku nowych akcesoriów cyfrowych. Jednym z nich jest domowa przeglądarka do zdjęć Digital Photo Viewer.
0
Produkty firmy Lyson już w Polsce
11 styczeń 2003
Od niedawna można kupić w Polsce produkty brytyjskiej firmy Lyson specjalizującej się w produkcji atramentów, papierów i akcesoriów do fotograficznych drukarek atramentowych jak również profesjonalnych ploterów.
0
Nowe karty pamięci od Sony, Lexara i Fujifilm
10 styczeń 2003
Na targach CES 2003 aż trzech producentów pokazało karty pamięci o większych pojemnościach. Sony i Lexar pokazali nowe Memory Sticki PRO o pojemności do 1GB, a Fujifilm kartę xD-Picture Card o pojemności 256MB.
0
Nowa wersja aplikacji iPhoto firmy Apple
0