Nikon Speedlight SB-600 do cyfrówek
0
Nikon Picture Project - katalogowanie i edycja cyfrowych zdjęć
28 styczeń 2004
Wśród wielu dzisiejszych premier Nikona jest także nowe oprogramowanie do ściągania, katalogowania i edycji zdjęć z aparatów cyfrowych. Możliwości Picture Project można rozbudowywać poprzez dokładanie dodatkowych modułow.
0
Cyfrowy bank zdjęć Nikon COOLWALKER
28 styczeń 2004
Nikon zaprezentował dziś urządzenie, które jest cyfrowym bankiem zdjęć. Przenośny COOLWALKER wyposażony w 30GB dysk twardy i 2.5-calowy wyświetlacz TFT umożliwia przechowywanie zdjęć kopiowanych bezpośrednio z aparatu.
0
Olympus E-System i makrofotografia błyskowa
23 styczeń 2004
Na polskim rynku pojawią się wkrótce nowe akcesoria do E-Systemu firmy Olympus. Są to dwie lampy do makrofotografii i fotografii reklamowej zakładane bezpośrednio na obiektywy Zuiko Digital. Komplet obejmuje także kontroler lamp oraz pierścień adaptera wymagany do współpracy z obiektywem 50mm Macro.
0
Szybkie karty Kingston SD Elite Pro
23 styczeń 2004
Firma Kingston wprowadziła na rynek nową linię szybkich kart pamięci Secure Digital. Seria Elite Pro dostępna jest w pojemnościach 128 MB i 256 MB. Producent obiecuje transfer do 10 Mb/s.
0
Sekonic L-558 DualMaster - dla zawodowca
19 styczeń 2004
Sekonic prezentuje wielofunkcyjny światłomierz L-558 DualMaster pracujący w świetle zastanym, błyskowym, bezpośrednim i odbitym w szerokim zakresie ekspozycji. Ciekawe właściwości to pomiar skumulowany i wielokrotny, wyzwalanie bezprzewodowe oraz 1-stopniowy pomiar punktowy.
0
Akcesoria do Olympusa C-5060
19 styczeń 2004
Olympus zapowiada wprowadzenie na rynek całej gamy akcesoriów do cyfrowego modelu Camedia C-5060 Wide Zoom. Są wśród nich telekonwerter, pojemnik na baterie i obudowa podwodna.
0
Quantum Qflash Softbox
15 styczeń 2004
Quantum, producent fotograficznych systemów oświetleniowych, wprowadził do oferty kilka ciekawych pozycji. Są to między innymi wygodny w transporcie Qflash Softbox oraz kompaktowy zestaw Qflash T/T2/d, FreeXwire i Turbo Compact.
0
SanDisk Memory Stick PRO 2 GB
12 styczeń 2004
Dobre wieści dla użytkowników sprzętu elektronicznego zgodnego z formatem pamięci Memory Stick. Koncern SanDisk zaprezentował nośnik MS PRO o rekordowej pojemności 2GB, a wraz z rozpoczęciem własnej produkcji (po uprzednim porozumieniu z Sony) spodziewany jest spadek cen kart MS.
0
Konica Minolta DiMAGE Scan Dual IV - 3200 dpi dla amatorów
0