Fotopolis internetowy magazyn o fotografii (wersja beta)

Darmowe warsztaty fotograficzne CONS Project

Marcin Grabowiecki 21 marca 2014

fotografia

CONS Project Warszawa odbędzie się już 29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Organizatorzy przygotowali zajęcia związane z deskorolką, muzyką oraz streetartem. Tego dnia będzie można też uczestniczyć w darmowych warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Krystian Bielatowicz.
29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego celem jest stworzenie przestrzeni łączącej różne dziedziny kultury miejskiej - streetartu, muzyki, fotografii i deskorolki - CONS Project Warszawa.

Tego dnia odbędą się też darmowe zajęcia fotograficzne, które poprowadzi Krystian Bielatowicz. Część praktyczną poprzedzi wykład, w czasie którego omówione zostaną cechy gatunku "street foto", podstawy kompozycji, wieloplanowości i światła. Uczestnicy wyjdą także poza mury Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, a najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną w czasie wystawy pod koniec dnia.

Warsztaty odbywać się będą od godz. 10:00 do 17:00 w 2-godzinnych blokach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie potrzebne materiały, a także przekąskę. Tego dnia odbędą się również inne warsztaty: deskorolka, muzyka oraz streetart. Wydarzenia związane z poszczególnymi warsztatami będą tematem zdjęć wykonanych przez uczestników zajęć fotograficznych.

Regulamin i warunki udziału znaleźć można pod adresem: streeters.pl/regulamin_warsztatow

Rejestracji należy dokonać na stronie streeters.pl/consproject