Spróbuj się nie zaśmiać, czyli wyniki Comedy Wildlife Photography Awards
0
Hank Willis Thomas o celu w fotografii
14 listopad 2016
Hank Willis Thomas to jeden z bardziej rozpoznawalnych amerykańskich fotografów konceptualnych. W kolejnym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niego jest fotografia i dlaczego zdjęcia muszą zapadać w pamięć.
0
Michał Patroń: „Fotografuję zwykłe życie, bo jest niezwykłe“
10 listopad 2016
Wielu fotografów szuka tematów na zdjęcia w egzotycznych krajach, ekstremalnych sytuacjach, szokujących sceneriach. Fotograf z Lublina, Michał Patroń, pokazuje, że często spotkanie z pozornie zwyczajnymi, nieciekawymi ludźmi, może okazać się bramą do wspaniałej przygody, jeśli tylko okażemy im trochę zainteresowania. Spowity dymem kosmos, który ogląda, jest rozświetlony 70 watową żarówką.
0
"The Camera Collector" - opowieść o pasji
9 listopad 2016
Co sprawia, że niektóre rzeczy mają dla nas szczególną wartość? Jak duży wpływ mają na to związane z nimi historie? Zobaczcie krótkometrażowy film “The Camera Collector”.
0
Black & White Spider Awards 2016 - Polacy wśród nagrodzonych
9 listopad 2016
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii czarno-białej. Wśród zwycięzców znaleźli się twórcy z Polski. Zobaczcie galerię nagrodzonych prac.
1
Polski Konkurs Fotografii Sportowej - wyniki
7 listopad 2016
Ponad 2 tys. zgłoszonych zdjęć, a spośród nich najlepszą okazała się fotografia Daniela Frymarka. To właśnie w jego ręce powędrował tytuł najlepszego fotografa sportowego roku III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej.
0
Ruddy Roye: „W fotografii poszukuję godności“
7 listopad 2016
„Na zdjęciach pragnę ukazać większą całość“ - mówi Ruddy Roye, nowojorski dokumentalista. W kolejnym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niego jest fotografia.
0
Stefan Bladh: „Interesuje mnie kwestionowanie tego, czym może być rzeczywistość”
6 listopad 2016
Szwedzki fotograf i artysta, Stefan Bladh, balansuje na krawędzi projektów konceptualnych i dokumentalnych. Intryguje go kondycja ludzkości, a swoje pomysły czerpie zarówno z intymnych spotkań ze swoimi „modelami”, jak i z ekspresji własnej jaźni. Oprócz osobistych projektów, pracuje też na zlecenie klientów komercyjnych, gazet i czasopism.
0
USA Landscape Photographer of the Year 2016 - wyniki
3 listopad 2016
Przed jurorami USA Landscape Photographer of the Year stanęło niełatwe zadanie - wybór najlepszych zdjęć ukazujących najpiękniejsze zakątki Stanów Zjednoczonych. Koniecznie zobaczcie finałową galerię konkursową.
1
Siena International Photo Awards 2016 - poznaliśmy laureatów
0