Fotograf niedzielny - Najlepsze obiektywy autofokus na świecie
1
"Fotomorgana"
28 grudzień 2002
W naszej galerii prezentujemy przegląd prac koła fotograficznego przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
0
Pstrykaliada 2003 - informacje wstępne
27 grudzień 2002
Mamy już wstępne informacje na temat jubileuszowej, V edycji studenckiego konkursu fotograficznego Pstrykaliada 2003. Do udziału zapraszają organizatorzy - studenci SGH, oraz serwis Fotopolis - patron medialny imprezy.
0
Fotograf niedzielny - Kombinowane kamery
22 grudzień 2002
Ponieważ fotografowie starają się jak najlepiej dopasować używany sprzęt do swoich potrzeb, wielu wciąż kusi perspektywa używania obiektywów jednej firmy na korpusie innego producenta. Nie każdy system zapewnia nam wszystko, czego chcemy lub potrzebujemy, a poza tym zdarza się, że aparaty producenta doskonałych szkieł są po prostu kiepskie (np. Leiki R) lub vice versa.
0
Shibui Barbary Stykowskiej
16 grudzień 2002
Jaka jest Japonia? Tego nie umiem powiedzieć. Ale mogę pokazać jaką ją widziałam...
0
Fotograf niedzielny - Blask
15 grudzień 2002
Kiedy zarządzałem uczelnianą ciemnią, zauważyłem pewne ciekawe zjawisko. Od czasu do czasu jacyś zdyszani zwiedzający jedynie sobie znanym sposobem trafiali do nas na dół. Zawsze pytali o to samo.
0
40. Rajd Barbórka 2002
8 grudzień 2002
Przedstawiamy zdjęcia z 40 Rajdu Barbórka, który odbył się 30 listopada w Warszawie.
0
Fotograf niedzielny - Nowe metody pracy
8 grudzień 2002
Wystarczy lekko podpuścić jakiegokolwiek fotografa, a odezwie się aparatoholik. Niektórzy fotografowie twierdzą, że nienawidzą aparatów; inni kochają je tak bardzo, że robienie zdjęć schodzi na dalszy plan.
0
Podsumowanie Targów w Łodzi
29 listopad 2002
Minęło już trochę czasu od zakończenia V Targów Film Video Foto w Łodzi i przychodzi pora na małe podsumowanie. Dla nas było to wydarzenie bardzo ważne co miało odzwierciedlenie w codziennej działalności informacyjnej serwisu. Jednak równie ważne było dla całej branży foto w Polsce.
0
Pewnego dnia na moim zdjęciu pojawił się anioł...
0