Tomasz Tomaszewski w Stoczni Gdańskiej z Sony A7R - zobaczcie film

Tomasz Tomaszewski niedawno odwiedził Stocznię Gdańską gdzie miał okazję fotografować w wymagających warunkach. Zobaczcie zdjęcia, które tam powstały i film opowiadający o kulisach ich powstania.
Fotografia przemysłowa to trudne, techniczne wyzwanie. Mamy często do czynienia z ciemnymi pomieszczeniami, ogromną ilością detali rozrzuconych w wielu odległych od siebie planach. Aby wszystkie były ostre, potrzebna jest duża głębia, a zatem też i duża przysłona. W takich sytuacjach wykorzystamy aparat, który potrafi zarejestrować obraz o perfekcyjnej jakości, pomimo użycia wysokiej czułości. Te wymagania spełnia  seria Sony A7 ze specjalnie obniżoną do tego celu rozdzielczością matrycy (w A7S). To także idealne narzędzie do rejestrowania obrazów ruchomych. Filmy wykonany tą kamerą reprezentują niedoścignioną dla innych jakość.

słowa kluczowe:
Komentarze
 
Polecane artykuły
UHS-III - nowy standard kart SD zaprezentowany
24 Lut 2017
Jeśli jakimś cudem prędkości zapisu i odczytu oferowane przez najnowsze karty SD to dla was za mało, mamy dobrą wiadomość. SD Association zaprezentowało właśnie nowy standard kart pamięci - UHS-III.
0
Fotograficzna ekspozycja bez zdjęć? Witajcie na wystawie przyszłości
24 Lut 2017
Czy współczesna technologia na dobre zmieni sposób w jaki obcujemy ze sztuką? Projekt Lukasa Renlunda pokazuje alternatywną, a zarazem niepokojącą wizję wystawy fotograficznej.
0
REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii
24 Lut 2017
W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.
0
Luuv - profesjonalne efekty w kompaktowym wydaniu
24 Lut 2017
Pamiętacie Luuv? Ten niewielki stabilizator do kamer sportowych i smartfonów został po raz pierwszy zaprezentowany na początku 2015 roku. Jednak dopiero teraz trafiał do sprzedaży. Czy warto było czekać?
0