Wiktor Dąbkowski z nagrodą Griffin Art Space - Lubicz 2016
0
Content-Aware - nowa funkcja Photoshopa CC, która usprawni kadrowanie
31 Maj 2016
Odpowiednie kadrowanie podczas postprodukcji może być bardzo uciążliwe lub wręcz niemożliwe - zwłaszcza, gdy nie chcemy utracić szczegółów znajdujących się na brzegach zdjęcia. Jednak wraz z zapowiadaną przez Adobe funkcją Content-Aware będziemy mogli skutecznie temu zapobiec.
0
Ostatnie dni na skorzystanie z letniej oferty Olympusa - do 3140 zł zwrotu
30 Maj 2016
Jeszcze tylko do 31 maja można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na aparaty i obiektywy Olympus i odebrać zwrot o łącznej wartości nawet 3140 zł.
0
Przetestuj aparat Fujifilm X70 - opinia Jakuba Trocia
30 Maj 2016
Miesiąc temu wystartowaliśmy z konkursem, którego uczestnicy mieli szansę na przetestowanie modeli Fujifilm X70 i wygrania aparatu natychmiastowego Instx Mini 70. Prezentujemy Wam opinię pierwszego testującego, Jakuba Trocia.
0
TPN wprowadza opłaty za sesje fotograficzne w górach
30 Maj 2016
Polskie Tatry to ostatnimi czasy coraz bardziej popularne miejsce na ślubną sesję fotograficzną. Być może już niedługo. TPN wprowadził pozwolenia i opłaty za ich wykonywanie.
0
Warsztaty krajobrazowo-owczarskie w Pieninach z Tokiną
30 Maj 2016
Tokina i serwis fotowarsztaty.com, zapraszają na warsztaty krajobrazowo-owczarskie w Pieninach. W programie plenery w najpiękniejszych miejscach Pienin oraz wizyty w bacówkach pasterskich. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
0
najnowsze testy
Canon EOS-1D X Mark II - test aparatu Canon EOS-1D X Mark II - test aparatu ocena 89%
27 Maj 2016
Maciej Luśtyk
Następca flagowego modelu EOS-1D X oferuje usprawnienia na niemal każdej płaszczyźnie i udowadnia, że szybka profesjonalna fotografia jeszcze długo pozostanie domeną lustrzanek. Przekonajmy się jak nowe możliwości przekładają się na komfort i wydajność pracy zawodowego fotografa.
Tokina AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX - test obiektywu Tokina AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX - test obiektywu
26 Maj 2016
Michał Chrzanowski
Tokina pewnie wkroczyła na rynek reporterskich zoomów. Nowym modelem AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX ma przekonać do siebie wymagających profesjonalistów.
Zobacz więcej testów
0
Alternatywny świat Yenera Toruna
Z zawodu architekt. Nie ma na swoim koncie nagród w prestiżowych konkursach, co więcej, nie ma nawet strony internetowej.  Jednak jego konto na Instagramie śledzi dziś ponad 120 tys. osób.
Peter Lindbergh autorem kalendarza Pirelli 2017
2
Michał Matejko: OBCY - recenzja książki
21 Maj 2016
Książka opowiada o terenach warszawskiej elektrociepłowni Siekierki. Dla badaczy i pasjonatów tematów ufologicznych jest to obszar szczególny - słynący z licznych obserwacji zjawisk paranormalnych.
0
System VC w stałkach Tamron – Jak sprawdza się w praktyce?
11 Maj 2016
Wbudowana stabilizacja to nie tylko większa szansa na nieporuszone zdjęcia w słabym świetle, ale - o czym często zapominamy - również zauważalnie lepszą jakość obrazu. Sprawdziliśmy, jak technologia VC sprawdza się w nowej linii jasnych stałek Tamron!
1
Kinowska: Odwagi Panie McCurry
15 Maj 2016
Mleko się rozlało. Wycierasz, ścierasz, ale niemiły zapach pozostaje. Legenda przyłapana na gorącym uczynku to oczywiście elektryzujący temat. Robi się cieplej na łączach, ale z tego przecież wynika coś bardzo ważnego.
17
Polska Ulicznie 2016 - wyniki
14 Maj 2016
Ponad 4 tysiące zdjęć zgłoszonych przez blisko tysiąc fotografów. Spośród nich najlepszą okazała się  Monika Krzyszkowska, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Polska Ulicznie 2016”,w którym co roku prezentowana jest najlepsza fotografia uliczna powstającą w Polsce.
7
Czytelnia fotografii - nowe miejsce na mapie Warszawy
2 Maj 2016
W stolicy powstała jedyna w Polsce czytelnia fotograficzna, która za darmo udostępnia ponad 600 albumów, photobookow i opracowań dotyczących fotografowania.
10
1 Evelyn Bencicova – siła jest kobietą 0 Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia 0 Yoshinori Mizutani: Tokio w deszczu
Arkadiusz Pałasiński - czekając na wymarzone światło
22 Maj 2016
Antoni Żółciak
Arkadiusz Pałasiński tworzy wspaniałe, czarno-białe fotografie krajobrazowe, od których nie sposób oderwać wzroku
0
Jak wykonać czarno-biały portret w studio
19 Maj 2016
Poznaj podstawowe zasady rządzące oświetleniem w studio, aby Twoje czarno-białe zdjęcia portretowe nabrały profesjonalnego wyglądu
0
David Alan Harvey - "Liczą się po prostu dobre zdjęcia"
10 Maj 2016
O tym, jak ważna jest w zdjęciach autentyczność, opowiada nam David Alan Harvey, weteran agencji Magnum
0
Zmień punkt widzenia - zdalne fotografowanie z dołu i z góry
12 Maj 2016
Scott Kelby pokazuje, jak zdalnie wyzwalany aparat może pozwolić Ci robić oryginalne zdjęcia
0