Fundacja Archeologia Fotografii w Google Cultural Institute
0
Wolffepack Capture – plecak fotograficzny nowej generacji
22 Lip 2016
Wolffepack Capture na pozór przypomina zwyczajny plecak fotograficzny. Jednak rozwiązanie, które zostało w nim zastosowane czyni z niego dość wyjątkowy i niespotykany produkt.
0
Walkera Voyager 4 – dron z 16x zoomem optycznym
22 Lip 2016
Najnowszy Voyager to już 4 odsłona drona zaprojektowanego przez firmę Walkera. Nowa konstrukcja zapewnia imponujący 16x zoom optyczny, nagrywanie w jakości Full HD 1080p oraz łączenie z siecią 4G.
0
SLIK LITE - nowa linia wytrzymałych i podświetlanych statywów
21 Lip 2016
SLIK, znany producent statywów i monopodów, zaprezentował nową serię LITE. Każdy z modeli został wyposażony w lampę LED i jest dostępny w sprzedaży w pięciu różnych rozmiarach.
0
Pink Lady Food Photographer of the Year otwarty na zgłoszenia
21 Lip 2016
Każdy kto choć trochę interesuje się fotografią kulinarną musiał słyszeć o Pink Lady Food Photographer of the Year. Szósta edycja tego prestiżowego konkursu właśnie wystartowała i czeka na Wasze zgłoszenia.
0
Samsung Photo Academy zawita do Łodzi
18 Lip 2016
Wspólnie z firmą Samsung zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w kolejnych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!
0
najnowsze testy
Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE] Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE]
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i rości sobie miano aparatu, który może być z powodzeniem wykorzystywany przez zawodowców do szybkiej fotograficznej pracy. Sprawdziliśmy więc jak duże w rzeczywistości są różnice między obydwoma modelami.
Olympus Stylus Tough TG-4 – test praktyczny Olympus Stylus Tough TG-4 – test praktyczny
24 Cze 2016
Maciej Zieliński
Najnowsza wersja topowego twardziela to jeszcze większe możliwości i przede wszystkim możliwość zapisu zdjęć w postaci surowych plików RAW. Czy ten pancerny maluch spełni oczekiwania wymagających użytkowników?
Zobacz więcej testów
0
Ferry Verheij: „tylko szaleńcy odwiedzają Grande Hotel”
Holenderski fotograf, Ferry Verheij, opowiada o miejscu, które niegdyś służyło jako miejsce wypoczynku dla najbogatszych w Mozambiku, a dziś jest domem dla tysiąca ludzi z przeciwnego końca drabiny społecznej.
Sesja od kuchni: perfekcyjne beauty
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 Lip 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
30 Cze 2016
Wakacje to doskonały czas na fotograficzne eskapady na miasto. Fotografując je chcemy być jak najbardziej mobilni, ale czy mały aparat  może podołać dynamice metropolii? Czerwcowe popołudnie spędziliśmy z najnowszym bezlusterkowcem Panasonica, który choć niepozorny, skrywa w sobie zadziwiająco dużo możliwości.
3
Master of Photography - rusza pierwszy europejski talent show dla fotografów
12 Lip 2016
W ostatnich latach moda na fotografowanie jest tak duża, że to w końcu musiało się wydarzyć. Już za tydzień rusza europejski teleturniej dla fotografów, w którym będzie można wygrać 150 tys. euro.
4
WAKACYJNY NIEZBĘDNIK 2016!
29 Cze 2016
Co warto, co można, a co zdecydowanie trzeba spakować w tym roku do wakacyjnej torby? Mamy dla Was kilka naszych typów – od aparatów, przez akcesoria i gadżety, po rozwiązania, które pomogą Wam zadbać o wygodną archiwizację i bezpieczeństwo wykonanych zdjęć!
2
Sylwetki pionierów fotografii w animowanych filmach krótkometrażowych
15 Cze 2016
Nauka przychodzi najłatwiej, gdy podana jest w przystępnej formie. Teraz o pionierach fotografii i ich dokonaniach możecie dowiedzieć się z animacji stworzonych na zlecenie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco.
0
0 Midnight Modern, czyli fotograficzna podróż w czasie Toma Blachforda 0 „Golden Days Before They End” - osobliwy czar wiedeńskich spelun 0 iPhone Photography Awards 2016 - znamy wyniki konkursu
Sztuka błyskania - filtry kolorowe w portrecie
24 Cze 2016
Zobaczcie, jak Sean McCormack sprytnie wykorzystał w studio kolorowe filtry, by powstał portret o nietypowej tonacji
0
Świadome podróżowanie Jakuba Śliwy
20 Cze 2016
Maciej Zieliński
O świadomym i odpowiedzialnym podróżowaniu z aparatem w ręku rozmawiamy z doświadczonym globtroterem, wykładowcą i znawcą orientu Jakubem Śliwą
0
Szklana kompozycja, czyli jak fotografować szkło
22 Cze 2016
Jak fotografować szklane przedmioty na czarnym tle, by ich kształt był wyraźnie zarysowany przez odpowiednie oświetlenie? Na to pytanie odpowiada wykładowca Akademii Fotografii - Jakub Hajduk
0
Milan Malovrh - pogoń za wierzchowcem
21 Cze 2016
Jak zrobić takie zdjęcie? Milan Malovrh zdradza szczegóły wykonania tego niezwykle dynamicznego ujęcia galopujących koni
0