Przetestuj monitor BenQ SW2700PT i wygraj X-Rite ColorChecker Passport Photo
0
Xiaomi Redmi Pro - pogromca budżetowych smartfonów, z podwójnym aparatem
29 Lip 2016
Tanie znaczy kiepskie? W przypadku smartfonów zwykle tak jest, ale nasze podejście do urządzeń z niższej półki cenowej ma zamiar zmienić chiński producent Xiaomi z zaprezentowanym właśnie modelem Redmi Pro.
0
Tribute to Colours - wystawa nowego projektu Tomka Sikory
29 Lip 2016
Już w najbliższą niedzielę 31 lipca, w ramach festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Tomka Sikory “Tribute to Colours”, inspirowanej strojami i kolorami Afryki.
0
Obiektywy Handevision Iberit trafiają do sprzedaży. Znamy cenę
29 Lip 2016
W grudniu zeszłego roku Handevision zaprezentowało rodzinę obiektywów Iberit, z mocowaniami do systemów Fujifilm X, Sony E i Leica M.  Dwa z nich właśnie trafiają na rynek.
0
Insta360 Nano zamieni iPhone w kamerę sferyczną
29 Lip 2016
Insta360 Nano to nowa modułowa kamera, która dostarczy zdjęć i filmów 360° użytkownikom popularnych iPhone’ów.
0
Włoscy fotografowie wykonali największą na świecie odbitkę stykową
29 Lip 2016
Wielkoformatowe zdjęcia robią spore wrażenie, ale wykonanie odbitki stykowej w rozmiarze 24 metrów kwadratowych, to coś czego w historii fotografii jeszcze nikt nie osiągnął. Do teraz.
0
najnowsze testy
Samyang AF 50 mm f/1.4 FE - zdjęcia przykładowe Samyang AF 50 mm f/1.4 FE - zdjęcia przykładowe
26 Lip 2016
Michał Chrzanowski
Wczoraj poznaliśmy jego cenę, dziś prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe - Samyang AF 50 mm f/1.4 FE trafił w nasze ręce.
WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego
22 Lip 2016
Michał Chrzanowski
Duża pojemność, czytnik kart, Wi-Fi oraz USB - to główne cechy pamięci masowej poszukiwanej przez niejednego profesjonalistę. Wszystko to znajdziemy w dysku przenośnym My Passport Wireless Pro. Jednak czy okaże się on niezastąpionym kompanem podróży wymagającego fotografa?
Zobacz więcej testów
0
Insight Astronomy Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najlepsze prace
Poznaliśmy finalistów konkursu IAPY 2016. Zobaczcie prace, które powalczą o tytuł astrofotografii roku i nagrodę pieniężną o wysokości aż 10 tys. funtów.
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
0
Getty pozwane za kradzież zdjęć. Fotografka żąda… miliarda dolarów
28 Lip 2016
Getty Images, będące największą na świecie agencją fotograficzną nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród samych fotografów. Być może jednak już niedługo agencja zweryfikuje swoje podejście do fotografujących i licencjonowania zdjęć. Carol M. Highsmith żąda od firmy wypłacenia miliarda dolarów zadośćuczynienia za bezprawne obracanie zdjęciami.
0
Sesja od kuchni: fashion in motion
24 Lip 2016
Tym razem interesuje nas moda w ruchu. Fotograf oraz wykładowca Akademii Fotografii – Paweł Księżopolski pokaże Wam, jak uchwycić dynamikę modelki przy użyciu kreatywnych technik oświetlania.
0
Sesja od kuchni: perfekcyjne beauty
15 Lip 2016
Zdjęcia beauty otaczają nas każdego dnia. Są na billboardach, w magazynach, w reklamach kosmetyków. Są też jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Jak więc zabrać się do takiej sesji? Podpowiada uznany fotograf oraz wykładowca Akademii Fotografii – Paweł Księżopolski.
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 Lip 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
30 Cze 2016
Wakacje to doskonały czas na fotograficzne eskapady na miasto. Fotografując je chcemy być jak najbardziej mobilni, ale czy mały aparat  może podołać dynamice metropolii? Czerwcowe popołudnie spędziliśmy z najnowszym bezlusterkowcem Panasonica, który choć niepozorny, skrywa w sobie zadziwiająco dużo możliwości.
3
0 Podniebny świat Roberta Götzfrieda 0 Ferry Verheij: „tylko szaleńcy odwiedzają Grande Hotel” 0 Midnight Modern, czyli fotograficzna podróż w czasie Toma Blachforda
Sztuka błyskania - filtry kolorowe w portrecie
24 Cze 2016
Zobaczcie, jak Sean McCormack sprytnie wykorzystał w studio kolorowe filtry, by powstał portret o nietypowej tonacji
0
Świadome podróżowanie Jakuba Śliwy
20 Cze 2016
Maciej Zieliński
O świadomym i odpowiedzialnym podróżowaniu z aparatem w ręku rozmawiamy z doświadczonym globtroterem, wykładowcą i znawcą orientu Jakubem Śliwą
0
Szklana kompozycja, czyli jak fotografować szkło
22 Cze 2016
Jak fotografować szklane przedmioty na czarnym tle, by ich kształt był wyraźnie zarysowany przez odpowiednie oświetlenie? Na to pytanie odpowiada wykładowca Akademii Fotografii - Jakub Hajduk
0
Milan Malovrh - pogoń za wierzchowcem
21 Cze 2016
Jak zrobić takie zdjęcie? Milan Malovrh zdradza szczegóły wykonania tego niezwykle dynamicznego ujęcia galopujących koni
0