0
18 Sty 2017
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy Jeana - Francois Spricigo. Na nową ekspozycję „toujours l’aurore” składają się czarno-białe, poetyckie obrazy charakterystyczne dla twórczości artysty.
0
18 Sty 2017
Mokacam swojego czasu była najmniejszą kamerą 4K na rynku. I choć Hero5 Session przebija ją rozmiarami, trudno będzie jej dorównać pod względem możliwości najnowszemu modelowi Alpha.
0
17 Sty 2017
Szkła MS Optics (wcześniej MS Optical) są ręcznie tworzone przez japońskiego konstruktora Sadayasu Miyzakiego. Po cieszących się popularnością wcześniejszych produkcjach, przyszedł czas na wyjątkowo kompaktowy obiektyw superszerokokątny.
1
17 Sty 2017
Na polskim rynku pojawiła się profesjonalna lampa LED Rotolight ANOVA Pro, która dzięki niespotykanej uniwersalności sprawdzi się zarówno podczas pracy w studio jak i w plenerze oraz podczas filmowania.
0
17 Sty 2017
Jeżeli poszukujecie uniwersalnego i wytrzymałego plecaka to mamy dobrą wiadomość. Udee to aż 19 innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w podróży i nie tylko - obiecuje producent.
0
najnowsze testy
Removu S1 - test gimbala Removu S1 - test gimbala
13 Sty 2017
Maciej Luśtyk
Gimbal Removu ma być najbardziej uniwersalnym urządzeniem do stabilizacji kamer GoPro na rynku. Czy poradzi sobie z coraz mocniejszą konkurencją?
Nikon AF-S Nikkor 105 mm f/1.4E ED - test obiektywu Nikon AF-S Nikkor 105 mm f/1.4E ED - test obiektywu ocena 89%
13 Sty 2017
Michał Chrzanowski
Najnowszy Nikkor 105 mm f/1.4E ED to najjaśniejszy obiektyw w swojej klasie, który już określany jest mianem legendarnego. Jednak czy rozkocha w sobie profesjonalnych portrecistów?
Zobacz więcej testów
0
„Chcę tworzyć obrazy, które prowokują“ - rozmowa z CY Frankelem
CY Frankel interesuje się zdolnością medium fotograficznego do zarówno dokumentowania rzeczywistości, jak i konstruowania jej. Pod tym pseudonimem kryje się Chaim Yehuda Frankel, fotograf mieszkający w Londynie. W projekcie „Careful” zgromadził niepozowane, pozornie niepowiązane ze sobą fotografie, wykonane w różnych miejscach przez okres ponad dwóch lat. Opowiada nam o balansowaniu na granicy dokumentu i sztuki.
0
16 Sty 2017
Matrycom montowanym w smartfonach i aparatach kompaktowych wciąż daleko do tego, co oferują większe sensory lustrzanek i bezlusterkowców. Rewolucją w tym temacie mogą okazać się systemy obrazowania oparte o popularny ostatnimi czasy grafen.
3
13 Sty 2017
Dzisiaj w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej ruszyły wystawa zdjęć nagrodzonych w konkursie World Press Photo 2016. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 lutego 2017 roku.
0
10 Sty 2017
W lipcu tego roku Nikon będzie świętować 100-lecie swojego istnienia. Z okazji jubileuszu firma zaprezentowała specjalnie zaprojektowany logotyp oraz stronę internetową upamiętniającą historię jednego z największych producentów sprzętu fotograficznego.
0
10 Sty 2017
Jedną z największych niespodzianek tegorocznych targów CES była informacja o wznowieniu produkcji filmu Ektachrome. Wygląda jednak na to, że Kodak może przygotowywać prawdziwą analogową ofensywę.
2
9 Sty 2017
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
0
2 International Landscape Photographer of the Year 2016 - wyniki 0 Natalie Christensen: “Fotografia jest jak poszukiwanie skarbów” 3 Niecodzienny "kurator" wyłonił najlepsze zdjęcia opublikowane w serwisie EyeEm w 2016 roku
Kristina Makiejewa - fotograficzna baśń o zimowej Moskwie
6 Sty 2017
Jan Wodziński
Śnieg i mróz zagościły za polskimi oknami - zobaczcie, jak wygląda zima w Moskwie, widziana oczami Kristiny Makiejewy
1
Sztuka błyskania - jedna lampa czyni cuda
2 Sty 2017
Plan zdjęciowy oświetlony pojedynczym źródłem światła może wyglądać równie efektownie, jak scena rozświetlona kilkoma lampami
0
Bara Prasilova - fotografia w Technikolorze
18 Gru 2016
Jan Wodziński
Bara Prasilova, wielokrotnie nagradzana fotograf z Czech opowiada nam o swojej twórczości inspirowanej wspomnieniami z dzieciństwa
0
Paolo Luxardo - abstrakcyjny świat policjanta
26 Gru 2016
Poznajcie Paolo Luxardo, włoskiego policjanta, który nie rozstając się z aparatem wykonuje efektowne, abstrakcyjne zdjęcia ulicy
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!