Zamień iPhone w aparat natychmiastowy
0
Teal to prawdopodobnie najszybszy konsumencki dron na świecie
26 Lip 2016
Teal to młody producent, który z impetem chce zwojować rynek konsumenckich dronów. Firma zaprezentowała model, który może okazać się najszybciej latającym urządzeniem, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.
0
Blincam - aparat aktywowany mrugnięciem
25 Lip 2016
Ostatnimi czasy serwisy oferujące finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii. Jednym z takich produktów jest Blincam - niewielka kamera, której migawka jest uruchamiana mrugnięciem powieki.
2
Prisma dostępna na Androida
25 Lip 2016
Prisma to jeden z nowszych bezpłatnych programów służących do edycji zdjęć, który szturmem podbił świat mobilnych aplikacji. Początkowo był wyłącznie dostępny na urządzenia z systemem iOS. Teraz projektanci udostępnili także wersję na Androida.
0
Samsung Photo Academy - ostatnie dni na zgłoszenia
25 Lip 2016
Jeszcze do jutra do północy możecie zgłaszać swój udział w organizowanych wspólnie z firmą Samsung całodniowych i bezpłatnych warsztatach poświęconych fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!
0
Samyang AF 50 mm f/1.4 FE - znamy polską cenę
25 Lip 2016
Najnowszy Samyang AF 50 mm f/1.4 FE ma być wyjątkowy z kilku względów - zapewnia producent. To nie tylko pierwszy w ponad 40-letniej historii firmy obiektyw wyposażony w silnik AF, ale też konstrukcja, która w systemie Sony ma wyznaczać zupełnie nowe standardy. Dziś poznaliśmy jej cenę.
0
najnowsze testy
WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego
22 Lip 2016
Michał Chrzanowski
Duża pojemność, czytnik kart, Wi-Fi oraz USB - to główne cechy pamięci masowej poszukiwanej przez niejednego profesjonalistę. Wszystko to znajdziemy w dysku przenośnym My Passport Wireless Pro. Jednak czy okaże się on niezastąpionym kompanem podróży wymagającego fotografa?
Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE] Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE]
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i rości sobie miano aparatu, który może być z powodzeniem wykorzystywany przez zawodowców do szybkiej fotograficznej pracy. Sprawdziliśmy więc jak duże w rzeczywistości są różnice między obydwoma modelami.
Zobacz więcej testów
0
Podniebny świat Roberta Götzfrieda
Minimalizm i prostota zamknięta w spójnych i koncepcyjnych projektach - tak w kilku słowach można scharakteryzować podniebne fotografie Roberta Götzfrieda.
Trio SanDiska, czyli backup dla mobilnych
0
Sesja od kuchni: fashion in motion
24 Lip 2016
Tym razem interesuje nas moda w ruchu. Fotograf oraz wykładowca Akademii Fotografii – Paweł Księżopolski pokaże Wam, jak uchwycić dynamikę modelki przy użyciu kreatywnych technik oświetlania.
0
Sesja od kuchni: perfekcyjne beauty
15 Lip 2016
Zdjęcia beauty otaczają nas każdego dnia. Są na billboardach, w magazynach, w reklamach kosmetyków. Są też jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Jak więc zabrać się do takiej sesji? Podpowiada uznany fotograf oraz wykładowca Akademii Fotografii – Paweł Księżopolski.
0
Gilden w kolorze, czyli od rezerwy do ekstazy
10 Lip 2016
Te zdjęcia robią wrażenie tylko i wyłącznie na miejscu. Trzeba stanąć przed nimi. A jest to pewien rodzaj zmagania, próba wytrzymałości.
2
Miejski odkrywca - fotograficzne popołudnie z aparatem Panasonic GX80
30 Cze 2016
Wakacje to doskonały czas na fotograficzne eskapady na miasto. Fotografując je chcemy być jak najbardziej mobilni, ale czy mały aparat  może podołać dynamice metropolii? Czerwcowe popołudnie spędziliśmy z najnowszym bezlusterkowcem Panasonica, który choć niepozorny, skrywa w sobie zadziwiająco dużo możliwości.
3
Master of Photography - rusza pierwszy europejski talent show dla fotografów
12 Lip 2016
W ostatnich latach moda na fotografowanie jest tak duża, że to w końcu musiało się wydarzyć. Już za tydzień rusza europejski teleturniej dla fotografów, w którym będzie można wygrać 150 tys. euro.
4
0 Ferry Verheij: „tylko szaleńcy odwiedzają Grande Hotel” 0 Midnight Modern, czyli fotograficzna podróż w czasie Toma Blachforda 0 „Golden Days Before They End” - osobliwy czar wiedeńskich spelun
Sztuka błyskania - filtry kolorowe w portrecie
24 Cze 2016
Zobaczcie, jak Sean McCormack sprytnie wykorzystał w studio kolorowe filtry, by powstał portret o nietypowej tonacji
0
Świadome podróżowanie Jakuba Śliwy
20 Cze 2016
Maciej Zieliński
O świadomym i odpowiedzialnym podróżowaniu z aparatem w ręku rozmawiamy z doświadczonym globtroterem, wykładowcą i znawcą orientu Jakubem Śliwą
0
Szklana kompozycja, czyli jak fotografować szkło
22 Cze 2016
Jak fotografować szklane przedmioty na czarnym tle, by ich kształt był wyraźnie zarysowany przez odpowiednie oświetlenie? Na to pytanie odpowiada wykładowca Akademii Fotografii - Jakub Hajduk
0
Milan Malovrh - pogoń za wierzchowcem
21 Cze 2016
Jak zrobić takie zdjęcie? Milan Malovrh zdradza szczegóły wykonania tego niezwykle dynamicznego ujęcia galopujących koni
0