Ostatnie dni na skorzystanie z letniej oferty Olympusa - do 3140 zł zwrotu
0
Przetestuj aparat Fujifilm X70 - opinia Jakuba Trocia
30 Maj 2016
Miesiąc temu wystartowaliśmy z konkursem, którego uczestnicy mieli szansę na przetestowanie modeli Fujifilm X70 i wygrania aparatu natychmiastowego Instx Mini 70. Prezentujemy Wam opinię pierwszego testującego, Jakuba Trocia.
0
TPN wprowadza opłaty za sesje fotograficzne w górach
30 Maj 2016
Polskie Tatry to ostatnimi czasy coraz bardziej popularne miejsce na ślubną sesję fotograficzną. Być może już niedługo. TPN wprowadził pozwolenia i opłaty za ich wykonywanie.
0
Warsztaty krajobrazowo-owczarskie w Pieninach z Tokiną
30 Maj 2016
Tokina i serwis fotowarsztaty.com, zapraszają na warsztaty krajobrazowo-owczarskie w Pieninach. W programie plenery w najpiękniejszych miejscach Pienin oraz wizyty w bacówkach pasterskich. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
0
Photomyne - „zeskanuj” odbitki za pomocą smartfona
30 Maj 2016
Wszyscy mamy w domu albumy pełne starych zdjęć rodzinnych, którymi wielu z nas chciałoby móc pochwalić się w sieci. Co jednak zrobić gdy nie mamy skanera? Prostszym i szybszym rozwiązaniem może okazać się smartfon.
0
Poznawaj fotografię pod okiem ekspertów. Kursy Akademii Nikona dla początkujących
28 Maj 2016
Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie? Akademia Nikona zaprasza na kursy, na których dowiemy się o podstawowych zasadach fotografowania i zapoznamy się z obsługą lustrzanki cyfrowej.
0
najnowsze testy
Canon EOS-1D X Mark II - test aparatu Canon EOS-1D X Mark II - test aparatu ocena 89%
27 Maj 2016
Maciej Luśtyk
Następca flagowego modelu EOS-1D X oferuje usprawnienia na niemal każdej płaszczyźnie i udowadnia, że szybka profesjonalna fotografia jeszcze długo pozostanie domeną lustrzanek. Przekonajmy się jak nowe możliwości przekładają się na komfort i wydajność pracy zawodowego fotografa.
Tokina AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX - test obiektywu Tokina AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX - test obiektywu
26 Maj 2016
Michał Chrzanowski
Tokina pewnie wkroczyła na rynek reporterskich zoomów. Nowym modelem AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX ma przekonać do siebie wymagających profesjonalistów.
Zobacz więcej testów
0
Alternatywny świat Yenera Toruna
Z zawodu architekt. Nie ma na swoim koncie nagród w prestiżowych konkursach, co więcej, nie ma nawet strony internetowej.  Jednak jego konto na Instagramie śledzi dziś ponad 120 tys. osób.
SERWIS SPECJALNY:
Grand Press Photo
Andrzej Zygmuntowicz: Gazetom nie zależy na dobrej fotografii [WIDEO]

Za nami finał największego polskiego konkursu poświęconego fotografii prasowej. O wyniki i kondycję polskiego reportażu pytamy jednego z jurorów Grand Press Photo 2016, Andrzeja Zygmuntowicza.

Grand Press Photo 2016 – Rozczarowanie?

Wyniki Grand Press Photo poddały w wątpliwość to co do tej pory uważałam za dobrą fotografię prasową – komentuje ostatnią edycję największego w Polsce konkursu fotografii prasowej Joanna Kinowska.

Grand Press Photo 2016 – znamy laureatów

Dzisiaj dobiegła końca kolejna edycja konkursu Grand Press Photo. Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii oraz autora Zdjęcia Roku. Tytuł ten otrzymała fotografia autorstwa Dawida Zielińskiego.

Peter Lindbergh autorem kalendarza Pirelli 2017
2
Michał Matejko: OBCY - recenzja książki
21 Maj 2016
Książka opowiada o terenach warszawskiej elektrociepłowni Siekierki. Dla badaczy i pasjonatów tematów ufologicznych jest to obszar szczególny - słynący z licznych obserwacji zjawisk paranormalnych.
0
System VC w stałkach Tamron – Jak sprawdza się w praktyce?
11 Maj 2016
Wbudowana stabilizacja to nie tylko większa szansa na nieporuszone zdjęcia w słabym świetle, ale - o czym często zapominamy - również zauważalnie lepszą jakość obrazu. Sprawdziliśmy, jak technologia VC sprawdza się w nowej linii jasnych stałek Tamron!
1
Kinowska: Odwagi Panie McCurry
15 Maj 2016
Mleko się rozlało. Wycierasz, ścierasz, ale niemiły zapach pozostaje. Legenda przyłapana na gorącym uczynku to oczywiście elektryzujący temat. Robi się cieplej na łączach, ale z tego przecież wynika coś bardzo ważnego.
17
Polska Ulicznie 2016 - wyniki
14 Maj 2016
Ponad 4 tysiące zdjęć zgłoszonych przez blisko tysiąc fotografów. Spośród nich najlepszą okazała się  Monika Krzyszkowska, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Polska Ulicznie 2016”,w którym co roku prezentowana jest najlepsza fotografia uliczna powstającą w Polsce.
7
Czytelnia fotografii - nowe miejsce na mapie Warszawy
2 Maj 2016
W stolicy powstała jedyna w Polsce czytelnia fotograficzna, która za darmo udostępnia ponad 600 albumów, photobookow i opracowań dotyczących fotografowania.
10
1 Evelyn Bencicova – siła jest kobietą 0 Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia 0 Yoshinori Mizutani: Tokio w deszczu
Arkadiusz Pałasiński - czekając na wymarzone światło
22 Maj 2016
Antoni Żółciak
Arkadiusz Pałasiński tworzy wspaniałe, czarno-białe fotografie krajobrazowe, od których nie sposób oderwać wzroku
0
Jak wykonać czarno-biały portret w studio
19 Maj 2016
Poznaj podstawowe zasady rządzące oświetleniem w studio, aby Twoje czarno-białe zdjęcia portretowe nabrały profesjonalnego wyglądu
0
David Alan Harvey - "Liczą się po prostu dobre zdjęcia"
10 Maj 2016
O tym, jak ważna jest w zdjęciach autentyczność, opowiada nam David Alan Harvey, weteran agencji Magnum
0
Zmień punkt widzenia - zdalne fotografowanie z dołu i z góry
12 Maj 2016
Scott Kelby pokazuje, jak zdalnie wyzwalany aparat może pozwolić Ci robić oryginalne zdjęcia
0