Przetestuj monitor BenQ SW2700PT - opinia Grzegorza Ciepiela
0
Canon EOS 5D Mark IV - oficjalne zdjęcia przykładowe
26 Sie 2016
Wszyscy byliście zapewne ciekawi jak prezentują się zdjęcia z nowej lustrzanki w pełnej rozdzielczości. Na stronie producenta pojawiły się właśnie pierwsze oficjalne sample. Czy nowa matryca jest warta ceny jaką trzeba zapłacić za aparat?
0
Sprawdź możliwości obiektywów Tokina podczas warsztatów w Górach Stołowych
26 Sie 2016
Tokina i serwis fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 14-16 października na plener fotograficzny w Sudetach. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy producenta.
0
Peter Puklus w Rastrze
26 Sie 2016
Już w najbliższą sobotę w warszawskiej Galerii Raster odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć węgierskiego artysty Petera Puklusa, którego wystawa “The Epic Love Story of a Warrior” jest próbą odtworzenia historii XX wieku w scenerii współczesnej środkowoeuropejskiej rodziny.
0
Pentax K-70 trafia do sprzedaży - znamy polską cenę
26 Sie 2016
Zaprezentowany w czerwcu model K-70 z 24-milionową matrycą APS, jest pierwszą lustrzanką producenta oferującą hybrydowy AF w trybie podglądu na żywo. Oprócz tego, otrzymujemy wiele innych zaawansowanych funkcji. Teraz nareszcie aparat trafia na rynek.
0
DJI Osmo+ - gimbal z zoomem
26 Sie 2016
Niedawno DJI zaprezentowało pierwszego drona z obiektywem zoom. Nie musieliśmy długo czekać, aby nowa kamerka zawitała do zaprezentowanego rok temu ręcznego gimbala Osmo.
0
najnowsze testy
Mitakon Speedmaster 35 mm f/0.95 II - test obiektywu Mitakon Speedmaster 35 mm f/0.95 II - test obiektywu
26 Sie 2016
Michał Chrzanowski
Wyższa rozdzielczość oraz lepsze korygowanie wad układu optycznego to najważniejsze usprawnienia Mitakona Speedmaster 35 mm f/0.95 II - drugiej generacji ultrajasnego obiektywu przeznaczonego do bezlusterkowców z matrycą APS-C.
Canon EOS 5D Mark IV - pierwsze wrażenia Canon EOS 5D Mark IV - pierwsze wrażenia
25 Sie 2016
Maciej Luśtyk
Zaprezentowany dziś kontynuator popularnej serii EOS 5D to jedna z najgorętszych premier roku. Czy jednak nowy model będzie w stanie spełnić oczekiwania fotografów i dumnie reprezentować dziedzictwo jednej z najlepiej sprzedających się linii współczesnych lustrzanek?
Zobacz więcej testów
0
Najlepsze finałowe zdjęcia konkursu Bird Photographer Of The Year
Ponad 6500 zgłoszeń nadesłanych z przeszło 40 krajów świata - spośród nich najlepszą pracę zaprezentował Andy Parkinson, który otrzymał tytuł Bird Photographer Of The Year 2016.
RANKING: 5 najlepszych obiektywów do twojego Olympusa
0
7 złotych rad Jimmy'ego Nelsona, fotografa National Geographic [wideo]
23 Sie 2016
Przez ostatnie 31 lat podróżował i dokumentował najwspanialsze zakątki naszej planety. Teraz Jimmy Nelson, fotograf NatGeo, podzieli się z Wami siedmioma inspirującymi lekcjami, które warto zapamiętać na całe życie.
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na jednej infografice
19 Sie 2016
W dzisiejszych czasach praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile wyglądały profesjonalnie. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez Mainstreethost.
0
Zobacz, jak branża fotograficzna wyglądała w latach 70.
23 Sie 2016
Rynek fotografii zmienia się nieustannie i coraz bardziej dynamicznie. Czy to jednak ewolucja w dobrym kierunku? Zobacz jak robiło się to w latach 70. XX wieku.
1
Rozszerz możliwości swojej lustrzanki instalując dodatkowe profile kolorystyczne
18 Sie 2016
Wielu z nas na etapie postprodukcji używa presetów symulujących filmy analogowe. Niewielu jednak wie, że podobne efekty możemy uzyskać bezpośrednio w aparacie, instalując dodatkowe profile kolorystyczne.
4
Set.a.light 3D Studio - symulator, który pozwoli zaplanować sesję w najdrobniejszym szczególe
17 Sie 2016
By nauczyć się operować światłem, trzeba spędzić w studiu wiele godzin, a i tak za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego. We właściwym ustawieniu lamp pomagają diagramy udostępniane przez niektórych fotografów, jednak to wszystko nic w porównaniu z tym, co do zaoferowania ma wirtualny symulator set.a.light 3D Studio.
2
0 Fabien Fourcaud: „Nigdy nie usuwam ludzi z moich zdjęć” 0 Magiczny świat Daniela Beltrá 0 Lori Nix “The City” - subtelne piękno katastrofy
Dan Rubin - "Fotografowie stają się coraz bardziej wszechstronni"
21 Lip 2016
O doświadczeniach zawodowych rozmawiamy z prekursorem "iPhonografii", Danem Rubinem
0
Zapal światła miasta o zachodzie słońca
18 Lip 2016
Kolory zachodzącego słońca i rozświetlone miasto jednocześnie? Scott Kelby podpowiada, jak w efektowny sposób sfotografować miejski krajobraz!
2
Sebastião Salgado - zobacz, co tracimy z dnia na dzień
24 Lip 2016
Joanna Kinowska
Sebastião Salgado ma dziś status legendy. W Polsce jego prace ostatni raz można było zobaczyć w 2004 roku, gdy dopiero rozpoczynał pracę nad słynnym cyklem Genesis. Tę monumentalną wystawę można do 7 sierpnia oglądać w lubelskim Centrum Spotkania Kultur
0
Sztuka błyskania - finezja w studio
22 Lip 2016
Z im większej liczby lamp korzystasz w studiu, tym bardziej subtelne powinno być emitowane przez nie światło
0