Leica Warsaw Days - ucz się fotografii od najlepszych, przetestuj aparaty Leica
0
Lensbaby Circular 180+ - ultra szeroki kąt do kamer GoPro
25 Maj 2016
Lensbaby to popularny producent nieszablonowych obiektywów charakteryzujących się nietypową plastyką obrazu. W jego ofercie pojawił się ciekawy konwerter, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o miłośnikach ekstremalnych przygód.
0
Samsung 750 EVO - dyski SSD dla wymagających
25 Maj 2016
Samsung zaprezentował nową linię dysków półprzewodnikowych. Seria 750 EVO ma się wyróżniać wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną.
0
Polska premiera projektu „Genesis” Sebastião Salgado
25 Maj 2016
„Genesis” to fotograficzna podróż Sebastião Salgado do najdalszych zakątków naszej planety. Już jutro będzie można po raz pierwszy w Polsce zobaczyć wystawę aż 244 zdjęć wchodzących w skład tego wyjątkowego projektu. Wernisaż odbędzie się w Lublinie.
0
Dowiedz się wszystkiego o manipulacjach we współczesnej fotografii
25 Maj 2016
Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik wraz z kołem naukowym Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do udziału w I edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej poświęconej tematowi „Manipulacji w fotografii”.
0
Warsztaty fotografii lotniczej z Akademią Nikona
24 Maj 2016
Dużo huku i masa emocji - tak Akademia Nikona opisuje warsztaty fotografii lotnicznej, które odbędą się na początku czerwca. Zajęcia poprowadzi hesja, znany maniak awiacji, który zdradzi nam tajniki fotografowania samolotów i pomoże przygotować właściwy sprzęt.
0
najnowsze testy
Olympus TG-Tracker - pierwsze wrażenia Olympus TG-Tracker - pierwsze wrażenia
24 Maj 2016
Maciej Luśtyk
Producent wchodzi w segment kamer sportowych z ciekawą, nakierowaną na zaawansowanych sportowców propozycją. Czy action cam znajdzie swoje miejsce na tym trudnym ostatnio rynku?
Pentax K-1 - test aparatu Pentax K-1 - test aparatu ocena 81%
20 Maj 2016
Michał Chrzanowski
Pentax K-1 to wiele rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zaawansowanych użytkowników – czy długo wyczekiwana cyfrowa pełna klatka okaże się sukcesem?
Zobacz więcej testów
0
Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia
Do wzięcia udziału w Travel Photographer of the Year pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego też, aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych uczestników, organizator konkursu, którym jest National Geographic, zaprezentował najlepsze spośród dotychczas nadesłanych zgłoszeń. Koniecznie zobaczcie galerię - robi wrażenie.
SERWIS SPECJALNY:
Grand Press Photo
Andrzej Zygmuntowicz: Gazetom nie zależy na dobrej fotografii [WIDEO]

Za nami finał największego polskiego konkursu poświęconego fotografii prasowej. O wyniki i kondycję polskiego reportażu pytamy jednego z jurorów Grand Press Photo 2016, Andrzeja Zygmuntowicza.

Grand Press Photo 2016 – Rozczarowanie?

Wyniki Grand Press Photo poddały w wątpliwość to co do tej pory uważałam za dobrą fotografię prasową – komentuje ostatnią edycję największego w Polsce konkursu fotografii prasowej Joanna Kinowska.

Grand Press Photo 2016 – znamy laureatów

Dzisiaj dobiegła końca kolejna edycja konkursu Grand Press Photo. Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii oraz autora Zdjęcia Roku. Tytuł ten otrzymała fotografia autorstwa Dawida Zielińskiego.

Evelyn Bencicova – siła jest kobietą
0
Michał Matejko: OBCY - recenzja książki
21 Maj 2016
Książka opowiada o terenach warszawskiej elektrociepłowni Siekierki. Dla badaczy i pasjonatów tematów ufologicznych jest to obszar szczególny - słynący z licznych obserwacji zjawisk paranormalnych.
0
System VC w stałkach Tamron – Jak sprawdza się w praktyce?
11 Maj 2016
Wbudowana stabilizacja to nie tylko większa szansa na nieporuszone zdjęcia w słabym świetle, ale - o czym często zapominamy - również zauważalnie lepszą jakość obrazu. Sprawdziliśmy, jak technologia VC sprawdza się w nowej linii jasnych stałek Tamron!
1
Kinowska: Odwagi Panie McCurry
15 Maj 2016
Mleko się rozlało. Wycierasz, ścierasz, ale niemiły zapach pozostaje. Legenda przyłapana na gorącym uczynku to oczywiście elektryzujący temat. Robi się cieplej na łączach, ale z tego przecież wynika coś bardzo ważnego.
17
Polska Ulicznie 2016 - wyniki
14 Maj 2016
Ponad 4 tysiące zdjęć zgłoszonych przez blisko tysiąc fotografów. Spośród nich najlepszą okazała się  Monika Krzyszkowska, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Polska Ulicznie 2016”,w którym co roku prezentowana jest najlepsza fotografia uliczna powstającą w Polsce.
7
Czytelnia fotografii - nowe miejsce na mapie Warszawy
2 Maj 2016
W stolicy powstała jedyna w Polsce czytelnia fotograficzna, która za darmo udostępnia ponad 600 albumów, photobookow i opracowań dotyczących fotografowania.
10
0 Evelyn Bencicova – siła jest kobietą 0 Yoshinori Mizutani: Tokio w deszczu 0 Stworzyć moment - eksplodujące klasyki motoryzacji Fabiana Oefnera
Arkadiusz Pałasiński - czekając na wymarzone światło
22 Maj 2016
Antoni Żółciak
Arkadiusz Pałasiński tworzy wspaniałe, czarno-białe fotografie krajobrazowe, od których nie sposób oderwać wzroku
0
Jak wykonać czarno-biały portret w studio
19 Maj 2016
Poznaj podstawowe zasady rządzące oświetleniem w studio, aby Twoje czarno-białe zdjęcia portretowe nabrały profesjonalnego wyglądu
0
David Alan Harvey - "Liczą się po prostu dobre zdjęcia"
10 Maj 2016
O tym, jak ważna jest w zdjęciach autentyczność, opowiada nam David Alan Harvey, weteran agencji Magnum
0
Zmień punkt widzenia - zdalne fotografowanie z dołu i z góry
12 Maj 2016
Scott Kelby pokazuje, jak zdalnie wyzwalany aparat może pozwolić Ci robić oryginalne zdjęcia
0