Lee prezentuje aplikację mobilną, która ułatwi pracę z filtrami ND
0
Fotografia Kolekcjonerska: „POZA PORTRET. O człowieku w polskiej fotografii”
2 Maj 2016
Prace mistrzów polskiej fotografii ponownie zagoszczą w Warszawie na wystawie i aukcji, które odbędą się w ramach 16. edycji projektu Fotografia Kolekcjonerska. Wernisaż odbędzie się już w najbliższą środę.
0
Czytelnia fotografii - nowe miejsce na mapie Warszawy
2 Maj 2016
W stolicy powstała jedyna w Polsce czytelnia fotograficzna, która za darmo udostępnia ponad 600 albumów, photobookow i opracowań dotyczących fotografowania.
0
Lomo'Instant Honolulu – wakacyjna odsłona popularnej serii
2 Maj 2016
Lomo'Instant Honolulu to kolejna limitowana edycja popularnych aparatów natychmiastowych firmy Lomography. Nowa odsłona jest inspirowana plażami i kulturą surferów.
0
Światłomierz LUMU dostępny w sprzedaży w Polsce
29 Kwi 2016
Na naszym rynku właśnie pojawił się cieszący się dobrze oceniany światłomierz Lumu, który współpracując z iPhonem pozwoli nam uzyskać poprawne parametry ekspozycji w każdej sytuacji.
6
Już 5 maja poznamy laureatów Grand Press Photo 2016
29 Kwi 2016
Za niecały tydzień w warszawie odbędzie się gala finałowa konkursu Grand Press Photo, na której poznamy nazwiska autorów najlepszych polskich zdjęć prasowych minionego roku. O nagrody walczy 66 fotografów.
0
najnowsze testy
Canon EOS 80D - test aparatu Canon EOS 80D - test aparatu ocena 84%
29 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
Na następcę “siedemdziesiątki” producent kazał nam czekać długo, bo ponad 3 lata. Sprawdźmy więc, jak zmieniły się możliwości nowego korpusu i jak EOS 80D wypada na tle rosnących w siłę zaawansowanych bezlusterkowców!
Tamron SP 85 mm f/1.8 Di VC USD - test obiektywu Tamron SP 85 mm f/1.8 Di VC USD - test obiektywu
29 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
Nowy Tamron to obiektyw kierowany do profesjonalistów. Został wyposażony w zaawansowany układ optyczny, stabilizację obrazu oraz metalowy i uszczelniony korpus. Jednak czy to wystarczy, by nowa konstrukcja zaskarbiła serca portrecistów?
Zobacz więcej testów
0
Owise Abuzaid: „Wszędzie zauważam sprzeczności”
Owise Abuzaid to młody, 23-letni fotograf, który utrwala na zdjęciach porewolucyjne ulice Kairu. Fotografiami dzieli się na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie sto tysięcy internautów.
POLSKA ULICZNIE 2016 - znamy finalistów!
1
Polski street: Ania Kłosek
21 Kwi 2016
Ania Kłosek jest fotografką-podróżniczką. Ze swoich podróży nie przywozi jednak typowych turystycznych kadrów. Gdziekolwiek jest, zawsze poluje na niebanalne zdjęcia uliczne.
2
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2016
19 Kwi 2016
Już po raz setny przyznano Nagrody Pulitzera. W kategoriach fotograficznych zostali wyróżnieni fotoreporterzy The New York Times, cała redakcja Thomson Reuters oraz Jessica Rinaldi z The Boston Globe.
2
Malediwy, świat nieznany 
– w podróży z Fujifilm X-Pro2
13 Kwi 2016
Myślisz Malediwy i widzisz rzędy domków na spokojnej tafli turkusowej wody. W rzeczywistości nie ma to jednak nic wspólnego z prawdziwym życiem mieszkańców tego rajskiego archipelagu.
2
Marta Zgierska - projekt bardzo osobisty
12 Kwi 2016
„Nie musimy tego cyklu czytać jako historii o dziewczynie, która miała wypadek samochodowy. Możemy, ale to tylko jedna z możliwości. Ta najłatwiejsza“
0
POYi 2016 – kawa na ławę, czyli o wynikach subiektywnie
11 Kwi 2016
Pictures of the Year international to amerykański odpowiednik World Press Photo, choć o dłuższej niż WPP tradycji. Wyniki tegorocznej edycji można podsumować w zasadzie w 5 krótkich punktach.
1
0 Richard Tuschman – Pewnego razu na Kazimierzu... 0 Najciekawsze zgłoszenia z konkursu National Geographic Travel Photographer of the Year 2016 0 Maria Svarbova: Swimming Pool
Elliott Erwitt - "Wolę, by moje fotografie były śmieszne, niż tragiczne"
1 Maj 2016
Choć ma na karku 86 lat, nadal aktywnie fotografuje. Rozmawiamy z żywą legendą Agencji Magnum - fotografem, który do historii przeszedł dzięki zdjęciom prezydentów i... psów!
0
"The Last" Przemysława Kruka - historia wyjątkowego rolnika z Jury
19 Kwi 2016
Antoni Żółciak
"The Last" to krótka opowieść o jednym z ostatnich, tradycyjnie pracujących rolników z Jury Krakowsko-Częstochowskiej
0
Aneta Pawska i jej zaczarowany świat
15 Kwi 2016
Antoni Żółciak
To artystka wielowymiarowa. Aneta Pawska fotografuje, stylizuje i projektuje ubrania. Potrafi też wszystko to złożyć w zgrabną, wciągającą całość
0
Baśnie braci Grimm w obiektywie Kiliana Schoenbergera
24 Kwi 2016
Antoni Żółciak
Kilian Schoenberger szuka w Europie miejsc, które oddają ducha baśni braci Grimm
0