DJI Osmo+ - gimbal z zoomem
0
Pięć najważniejszych rzeczy podczas realizacji sesji zdjęciowej wg Emila Bilińskiego
25 Sie 2016
Jakie są kluczowe elementy sesji zdjęciowej? Które z jej etapów są najbardziej wymagające? Co należy zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Na te i inne pytania odpowie znany fotograf, Emil Biliński.
0
Canon 5D Mark IV, EF 16-35 mm f/2.8 L III USM i EF 24-105 mm f/4 IS II USM - polskie ceny
25 Sie 2016
Dziś Canon przeprowadził prawdziwą ofensywę. Zaprezentował następcę popularnej pełnoklatkowej lustrzanki z linii 5D oraz dwa obiektywy zmiennoogniskowe. Zobaczcie ile będą kosztować.
0
Fujifilm Fujinon XF 23 mm f/2 R WR – nowy przedstawiciel odpornych szkieł z serii X
25 Sie 2016
Na ten obiektyw czekało wielu miłośników fotografii ulicznej. Odporna na warunki pogodowe, lekka i jasna stałka o ekwiwalencie 35 mm to konstrukcja, której do tej pory brakowało w ofercie japońskiego producenta.
0
Canon 5D Mark IV - powrót kultowej serii
25 Sie 2016
Na następce popularnej „trójki” czekaliśmy ponad 4 lata. Nowa odsłona linii 5D wprowadza usprawnienia na niemal każdej płaszczyźnie. Ale czy sprosta oczekiwaniom pokładanym w niej przez zawodowych fotografów?
0
Canon EF 24-105 mm f/4 IS II USM - lepsza optyka, wydajniejsza stabilizacja
25 Sie 2016
Kolejnym z zaprezentowanych dziś szkieł Canona jest druga generacja uniwersalnego zooma 24-105 mm. Oprócz układu optycznego, usprawniono między innymi stabilizację.
0
najnowsze testy
Sony A68 - test aparatu Sony A68 - test aparatu ocena 74%
19 Sie 2016
Michał Chrzanowski
Sony A68 to najświeższy powiew w rodzinie SLT. Czy jednak 24-megapikselowa matryca APS-C, system 4D Focus, stabilizacja obrazu i zaawansowana ergonomia przekonają do siebie fotografów?
DJI Osmo - test kamery DJI Osmo - test kamery ocena 78%
12 Sie 2016
Maciej Luśtyk
Firmę DJI znamy głównie za sprawą popularnych dronów, ale producent chce dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców niż tylko do amatorów filmowania z powietrza. A to za sprawą kamery DJI OSMO, która w założeniu ma być kompleksowym rozwiązaniem do realizacji materiałów wideo, wielu osobom będacym w stanie zastąpić zwykłą kamerę.
Zobacz więcej testów
0
Najlepsze finałowe zdjęcia konkursu Bird Photographer Of The Year
Ponad 6500 zgłoszeń nadesłanych z przeszło 40 krajów świata - spośród nich najlepszą pracę zaprezentował Andy Parkinson, który otrzymał tytuł Bird Photographer Of The Year 2016.
RANKING: 5 najlepszych obiektywów do twojego Olympusa
0
7 złotych rad Jimmy'ego Nelsona, fotografa National Geographic [wideo]
23 Sie 2016
Przez ostatnie 31 lat podróżował i dokumentował najwspanialsze zakątki naszej planety. Teraz Jimmy Nelson, fotograf NatGeo, podzieli się z Wami siedmioma inspirującymi lekcjami, które warto zapamiętać na całe życie.
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na jednej infografice
19 Sie 2016
W dzisiejszych czasach praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile wyglądały profesjonalnie. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez Mainstreethost.
0
Zobacz, jak branża fotograficzna wyglądała w latach 70.
23 Sie 2016
Rynek fotografii zmienia się nieustannie i coraz bardziej dynamicznie. Czy to jednak ewolucja w dobrym kierunku? Zobacz jak robiło się to w latach 70. XX wieku.
0
Rozszerz możliwości swojej lustrzanki instalując dodatkowe profile kolorystyczne
18 Sie 2016
Wielu z nas na etapie postprodukcji używa presetów symulujących filmy analogowe. Niewielu jednak wie, że podobne efekty możemy uzyskać bezpośrednio w aparacie, instalując dodatkowe profile kolorystyczne.
4
Set.a.light 3D Studio - symulator, który pozwoli zaplanować sesję w najdrobniejszym szczególe
17 Sie 2016
By nauczyć się operować światłem, trzeba spędzić w studiu wiele godzin, a i tak za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego. We właściwym ustawieniu lamp pomagają diagramy udostępniane przez niektórych fotografów, jednak to wszystko nic w porównaniu z tym, co do zaoferowania ma wirtualny symulator set.a.light 3D Studio.
2
0 Magiczny świat Daniela Beltrá 0 Lori Nix “The City” - subtelne piękno katastrofy 11 Portrety olimpijczyków uchwycone aparatem wielkoformatowym
Dan Rubin - "Fotografowie stają się coraz bardziej wszechstronni"
21 Lip 2016
O doświadczeniach zawodowych rozmawiamy z prekursorem "iPhonografii", Danem Rubinem
0
Zapal światła miasta o zachodzie słońca
18 Lip 2016
Kolory zachodzącego słońca i rozświetlone miasto jednocześnie? Scott Kelby podpowiada, jak w efektowny sposób sfotografować miejski krajobraz!
2
Sebastião Salgado - zobacz, co tracimy z dnia na dzień
24 Lip 2016
Joanna Kinowska
Sebastião Salgado ma dziś status legendy. W Polsce jego prace ostatni raz można było zobaczyć w 2004 roku, gdy dopiero rozpoczynał pracę nad słynnym cyklem Genesis. Tę monumentalną wystawę można do 7 sierpnia oglądać w lubelskim Centrum Spotkania Kultur
0
Sztuka błyskania - finezja w studio
22 Lip 2016
Z im większej liczby lamp korzystasz w studiu, tym bardziej subtelne powinno być emitowane przez nie światło
0