0
27 Lut 2017
Jeżeli do tej aparaty w smartfonach pod jakimś względem ustępowały zwykłym aparatom kompaktowym, z pewnością był to brak użytecznego zooma. Rewolucją w tym temacie ma być nowy system zaprezentowany przez firmę Oppo.
0
27 Lut 2017
Producent właśnie zaprezentował najnowszy flagowy model P10, który podobnie jak poprzednik wyposażony jest w podwójny moduł aparatu. Czy jednak wprowadzone aktualizacje pozwolą mu walczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku?
0
27 Lut 2017
Już 11 marca w Krakowie, podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu będziecie mieli okazję udoskonalić swój workflow, nauczyć się rozumieć język fotografii reklamowej i poznać podstawy fotomontażu.
0
27 Lut 2017
Galaxy Book to najnowsze urządzenie mobilne Samsunga, które ma łączyć w sobie możliwości i wydajność zaawansowanego komputera zamknięte w formie niewielkiego tabletu.
0
27 Lut 2017
Pozostały już tylko dwa dni na zgłoszenie swoich prac do czwartej odsłony projektu DEBUTS. Jego celem celem jest wsparcie utalentowanych i debiutujących polskich fotografów. Portfolia można nadsyłać do jutra, 28 lutego 2017 roku
0
najnowsze testy
Canon EOS M6 - pierwsze wrażenia Canon EOS M6 - pierwsze wrażenia
16 Lut 2017
Maciej Luśtyk
Zaprezentowany wczoraj EOS M6 to najnowszy reprezentant bezlusterkowej rodziny aparatów Canona. Aktualizacja pokazanego przed dwoma laty modelu M3 do konstrukcji wprowadza niewielkie, ale istotne zmiany. Podczas premiery mieliśmy okazję przyjrzeć im się bliżej.
Sony FE 100 mm f/2.8 STF GM OSS - zdjęcia przykładowe Sony FE 100 mm f/2.8 STF GM OSS - zdjęcia przykładowe
16 Lut 2017
Michał Chrzanowski
Podczas eventu Sony organizowanego w Londynie sprawdziliśmy, czy nowy obiektyw Sony FE 100 mm f/2.8 STF GM OSS to faktycznie król bokeh i prawdziwy mistrz plastyki obrazu.
Zobacz więcej testów
0
Rémy Soubanère: „Nie chodzi o znalezienie piękna w brzydkiej rzeczywistości“
Francuskie przedmieścia o zmierzchu, rejony przemysłowe i małe uliczki Paryża, czasem rozświetlone jedynie przez neony i okna jeszcze nie pogrążonych we śnie domów. Pomysł na serię „Alphaville” narodził się w skutek dziwnej atmosfery, w jakiej według Soubanère’a skąpany jest dzisiejszy Paryż.
Proclub
0
23 Lut 2017
Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak przełomowym dla świata prasy musiało być wynalezienie fotografii, dobrze obrazuje to film stworzony przez Josha Begleya, ukazujący jak na przestrzeni 165 lat zmieniała się 1 strona dziennika New York Times.
0
22 Lut 2017
Fotografia analogowa powraca wielkimi krokami. Ciągle jednak samodzielne wywoływanie filmów to proces, który w wielu, szczególnie początkujących osobom wydaje się skomplikowany. Dzięki urządzeniu Lab-Box stać ma się to dużo łatwiejsze.
0
21 Lut 2017
Jeśli w świecie filmów dokumentalnych istnieje jakiś standard, z pewnością wyznacza go BBC. Najnowsza seria Planet Earth II, którą ogląda się jak dobry film akcji ustanawia poprzeczkę jeszcze wyżej. Jak udało się tego dokonać filmowcom?
0
21 Lut 2017
To z pewnością jedno z bardziej oczekiwanych szkieł przez fotografów zajmujących się szeroko pojętym reportażem. Obiektyw 24-70 mm z linii ART ma być szybki i odporny, a przy tym oferować doskonałej jakości optykę.
0
20 Lut 2017
Najnowszy projekt Ogrodowa/Garden Street Urszuli Tarasiewicz, fotografki dokumentalistki, żyjącej na co dzień w Łodzi, nie jest jedynie o tym mieście. To przede wszystkim alegoryczna opowieść o świecie i przemijaniu, budowaniu domu i nieuniknionych zmianach w jego funkcjonowaniu.
0
2 Polacy nagrodzeni w konkursie International Photographer of the Year 2016 1 Polacy wśród zwycięzców B&W Child 2016, największego konkursu fotografii dziecięcej 0 Zobacz piękno podwodnego świata na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2017
Opowieści kulinarne na zdjęciach Diny Belenko
2 Lut 2017
Czy zdjęcia jedzenia mogą zmuszać do myślenia? Dina Belenko postanowiła w ten sposób opowiadać różne historie
0
Anze Osterman - "Całym sercem, albo wcale"
22 Sty 2017
Jan Wodziński
Anze Osterman, młody i utalentowany fotograf lifestyle'owy ze Słowenii opowiada nam, co według niego tak naprawdę jest ważne w fotografii
0
"The Big City" - street fashion w obiektywie Agaty Serge
16 Sty 2017
Jan Wodziński
Piegi, moda, czerń i biel - Agata Serge opowiada nam o swoim najnowszym projekcie
1
"Wigilijne sarenki" Roberta Nowakowskiego
13 Sty 2017
Jan Wodziński
Robert Nowakowski opowiada nam o niesamowitym zdjęciu grupy saren, które udało mu się zrobić w wigilijne popołudnie
0