0
26 Wrz 2016
Wraz z czerwcową aktualizacją usługi Adobe CC, firma zaprezentowała aplikację Stock, integrującą zdjęcia z serwisu Fotolia z programami graficznymi producenta. Już niedługo nasze prace będziemy mogli sprzedawać bezpośrednio z poziomu Lightrooma.
0
26 Wrz 2016
Milvus 15 mm f/2.8 to najszerszy przedstawiciel linii Milvus. Nowa konstrukcja zapewni najwyższą jakość obrazu, nawet przy maksymalnie otwartej przysłonie - zapewnia producent.
0
26 Wrz 2016
Ogniskowa 135 mm i przysłona f/2 mogą sprawić, że nowy reprezentant rodziny Milvus będzie chętnie wybieranym szkłem do portretów. Zaawansowany układ optyczny ma zapewniać wyjątkową rozdzielczość i plastykę obrazu.
0
26 Wrz 2016
Dla wielu produkty Adobe są niezastąpione, jednak dla niektórych program płatnych subskrypcji jest powodem poszukiwań tańszych, ale równie wydajnych alternatyw. Na rynku zagościła właśnie kolejna generacja wywoływarki RAW Alien Skin Exposure.
0
26 Wrz 2016
Milvus 18 mm f/2.8 to najnowsza propozycja firmy, która w szczególności powinna zainteresować fotografów krajobrazu i architektury.
0
najnowsze testy
Hasselblad X1D - pierwsze wrażenia Hasselblad X1D - pierwsze wrażenia
23 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
Podczas targów Photokina 2016 Trafiliśmy też na stoisko Hasselblada. Tu oczywiście najbardziej oblegany był stolik z modelem X1D. Mieliśmy chwilę, by bliżej mu się przyjrzeć i jesteśmy nim jeszcze bardziej zachwyceni niż podczas premiery.
Fujifilm GFX 50S - pierwsze wrażenia Fujifilm GFX 50S - pierwsze wrażenia
21 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
Kilka dni temu Fujifilm zapowiedziało system G, który zatrząść ma rynkiem aparatów średnioformatowych. Wczoraj mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się z przedprodukcyjnym modelem aparatu. Czy warto czekać na finalny produkt?
Zobacz więcej testów
0
10 tys. dolarów za instagramowy reportaż - przyznano Getty Images Instagram Grants
Getty co roku przyznaje szereg grantów obiecującym twórcom. Właśnie poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji programu Getty Instagram Grants, który za zadanie ma wpierać dokumentalistów opierających publikacje o popularny serwis społecznościowy.
SERWIS SPECJALNY:
Lumix
Panasonic Lumix G80 – pierwsze wrażenia

Nowy Lumix G80 to ewolucja w każdym calu – zapewnia producent. Jednak czy uszczelniony korpus, zaawansowana ergonomia, matryca bez filtra AA, usprawniony system podwójnej stabilizacji oraz szybki tryb zdjęć seryjnych wystarczą, by przekonać do siebie aktywnych fotografów?

Panasonic Lumix LX15 – pierwsze wrażenia

Od współczesnych kompaktów powinniśmy wymagać wysokiej jakości obrazu, szybkości działania, ergonomicznego korpusu i bogactwa funkcji dodatkowych. Sprawdziliśmy czy takim aparatem jest nowy Lumix LX15.

Panasonic Lumix FZ2000 – pierwsze wrażenia

Usprawniony obiektyw, bogate funkcje filmowe i fotograficzne, a także zaawansowana ergonomia to główne cechy modelu Lumix FZ2000. Zadaniem drugiej odsłony superzooma firmy ma być więc podbicie segmentu aparatów typu bridge.

1
13 Wrz 2016
Jasny standard to dla wielu wymarzone szkło. Zwykle jednak za takie konstrukcje musimy słono zapłacić. Znany youtuber, Mathieu Stern pokazuje jak uzyskać podobne efekty za przysłowiowe grosze.
2
5 Wrz 2016
Eksploracja miejsc opuszczonych dopiero od niedawna staje się popularna w Polsce. Wciąż jednak społeczność eksploratorów nie jest duża. Wydaje się, że nic ciekawego nie można znaleźć w „łażeniu” po pustostanach. Nic bardziej mylnego!
0
30 Sie 2016
7 września wchodzi w życie nowe rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Przyniesie ono wiele zmian dla osób wykorzystujących drony. I to nie zależnie czy robią to zarobkowo czy dla własnej przyjemności. Co zrobić?
1
31 Sie 2016
Chcesz zrobić piękne zdjęcia przyszłej mamie? A może jesteś zawodowym fotografem i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o sesje ciążowe? Jeśli tak, to nadchodzące warsztaty Akademii Nikona są kierowane właśnie do Ciebie.
2
30 Sie 2016
Od dnia, w którym Tomasz Kozakiewicz i Krzysztof Gadomski postanowili założyć własne studio postprodukcyjne minęło już 10 lat. Trudno w to uwierzyć. W ciągu tego czasu House of Retouching stało się w Polsce i na świecie rozpoznawalną marką postprodukcyjną. Tę markę buduje bogate portfolio sław i celebrytów, o którym opowiadają założyciele House Of Retouching - Tomasz i Krzysztof.
0
0 Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska – poznaliśmy zwycięzców 0 Red Bull Illume: „fotografia sportów ekstremalnych z najwyższej półki” 0 “Sick Sad Blue” - zrównoważyć obserwatora i obserwowanego
Lions Noire - artystyczne zdjęcia lwów
29 Sie 2016
Pekka Järventaus zdradza nam, jak podchodzi do wykonywania swoich artystycznych zdjęć z Afryki
0
Jak fotografować krajobraz z metalu
23 Sie 2016
Jakub Hajduk
To impresja na temat fotografii krajobrazowej - zdjęcie zrealizowane w studiu, w dodatku przy wykorzystaniu technik typowych dla makrofotografii
0
Polskie myśliwce we wspólnej sesji [Wasze zdjęcia]
19 Sie 2016
Krzysztof Mularczyk
Takich zdjęć jeszcze nie było. Unikalną sesję zdjęciową w powietrzu wykonano dla wszystkich typów myśliwców Polskich Sił Powietrznych!
1
Basia Stankiewicz - patrząc na córkę [Wasze zdjęcia]
20 Sie 2016
Jan Wodziński
Pełne emocji i tajemnicze - tymi słowami można opisać zdjęcia portretowe wielokrotnie wyróżnianej fotograf, Basi Stankiewicz
0