0
28 Paź 2016
Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych filmowaniem. Canon pracuje nad matrycą Super 35 mm, która za sprawą nowej technologii, oprócz migawki globalnej oferować ma także dużo szerszy zakres dynamiczny.
0
28 Paź 2016
Najwybitniejsi polscy artyści, ważne zdjęcia z historii polskiej fotografii, unikatowe odbitki - to wszystko znajdziecie podczas 17. edycji Fotografii Kolekcjonerskiej, która wystartuje 5 listopada w Warszawie.
0
28 Paź 2016
Jeżeli poszukujecie wszechstronnego rozwiązania, które posłuży jako tło fotograficzne lub spory dyfuzor to mamy dobrą wiadomość. Firma Colorama zaprezentowała Translum, które powinno spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.
0
28 Paź 2016
W ostatnich latach moda na fotografowanie jest tak ogromna, że w końcu musiało się to wydarzyć. Jeszcze w tym roku wystartuje „Top Photograpfer” – nowy program, w którym pięciu śmiałków będzie rywalizować o tytuł najlepszego fotografa.
0
27 Paź 2016
Apple nie ukrywa, że najnowszy MacBook Pro to najbardziej zaawansowany laptop w historii firmy. Przeszedł on usprawnienia w niemal każdym calu. Ma być szybszy i wydajniejszy od poprzednika. A do tego wyposażono go w rozwiązanie, które powinno spodobać się fotografom i filmowcom.
0
najnowsze testy
Canon EOS 5D Mark IV - test aparatu Canon EOS 5D Mark IV - test aparatu ocena 87%
21 Paź 2016
Michał Chrzanowski
Nowa matryca, system autofokusa zaczerpnięty z flagowego modelu, poprawiony tryb filmowy i udoskonalona ergonomia korpusu to główne cechy nowej odsłony linii 5D. Jednak czy to wystarczy, by rywalizować z zaawansowanymi lustrzankami konkurencji?
Fujifilm X-T2 - test aparatu Fujifilm X-T2 - test aparatu ocena 86%
13 Paź 2016
Maciej Luśtyk
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm ma być propozycją, która sprosta oczekiwaniom zawodowych fotografów. Sprawdzamy ile prawdy jest w obietnicach producenta.
Zobacz więcej testów
0
Sinziana Velicescu: „zainspirowało mnie poczucie pustki”
Los Angeles kojarzy się z głośnym, kolorowym miastem. Dwudziestopięcioletnia Sinziana Velicescu przedstawia nam odmienne spojrzenie na najbardziej zaludnione miasto w stanie Kalifornia – spojrzenie spokojne, stonowane,  pełne geometrycznych kształtów i delikatnych barw.
0
27 Paź 2016
Dziś Apple ma zaprezentować nowe komputery, a tymczasem kilka godzin wcześniej swoje nowe flagowe produkty pokazał Microsoft, co z pewnością nieco przyćmi premiery urządzeń z jabłuszkiem. Tym bardziej, że komputer Surface Studio to prawdziwa bestia.
0
26 Paź 2016
World Press Photo Foundation wystartuje z zupełnie nowym konkursem dla „kreatywnych dokumentalistów“. Ma być on mniej restrykcyjny i surowy w zasadach od nakierowanego na czysty reportaż World Press Photo.
0
26 Paź 2016
W dobie smartfonów przenośne źródła zasilania to dość popularny temat. Zwykle jednak ich wydajność pozostawia wiele do życzenia. Rewolucją ma być The Plug, który mimo kompaktowych rozmiarów ma być w stanie naładować przeciętną lustrzankę 30 razy.
0
25 Paź 2016
Do 30 listopada można nadsyłać zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Grand Prix Fotofestiwal. Do wygrania 10 tys. złotych i wystawa podczas 16. edycji Fotofestiwalu w Łodzi.
0
24 Paź 2016
Jeśli nie macie co zrobić z milionem złotych, mamy dla Was dobrą wiadomość. Na aukcji aparatów organizowanej przez Westlicht już niedługo będzie można kupić najstarszy znany produkcyjny model aparatu Nikona.
0
1 Landscape Photographer of the Year – znamy zwycięzców 0 Daesung Lee: „Do jakiego świata należą bohaterzy moich zdjęć?“ 1 Jack Simon: "Większość moich najlepszych zdjęć powstała, gdy nie miałem żadnych oczekiwań"