0
20 Paź 2016
Od pewnego czasu Kodak stara się odbudowywać swoją pozycję w świecie cyfrowego obrazowania. Pomóc ma w tym fotograficzny smartfon Ektra. Parametry oraz oficjalne zdjęcia przykładowe wyglądają obiecująco.
0
20 Paź 2016
Producent wystartował z ofertą specjalną w ramach której osoby zainteresowane filmowaniem przy zakupie modelu OM-D E-M5 Mark II będą mogły otrzymać rabat na profesjonalne rejestratory dźwięku Olympus LS-14 i LS-100.
0
20 Paź 2016
Niemiecki producent przedstawił dwie nowości. Jedną z nich jest zaadaptowany na potrzeby systemu M, klasyczny szerokokątny obiektyw z 1955 roku. Obok niego na rynku pojawia się świetnie oceniana Leica Q w wersji Titanium Grey.
0
19 Paź 2016
Strona internetowa z własnym portfolio to podstawa. Na rynku jest wiele serwisów, które chcą nam ułatwić jego stworzenie, który z nich jednak oferuje najwięcej możliwości? To zestawienie pomoże Wam wybrać ten, który najlepiej odpowiada waszym potrzebom.
0
19 Paź 2016
Dla wszystkich zainteresowanych filmowaniem i fotografowaniem z drona oraz za pomocą stabilizatora obrazu OSMO, DJI Academy oraz Dilectro przygotowały szereg szkoleń, które odbędą się na przestrzeni najbliższych tygodni. Start już 23 października.
0
najnowsze testy
Fujifilm X-T2 - test aparatu Fujifilm X-T2 - test aparatu ocena 86%
13 Paź 2016
Maciej Luśtyk
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm ma być propozycją, która sprosta oczekiwaniom zawodowych fotografów. Sprawdzamy ile prawdy jest w obietnicach producenta.
BenQ PV270 - test monitora BenQ PV270 - test monitora
11 Paź 2016
Kolejny model profesjonalnego monitora BenQ łączy funkcje przydatne przy edycji zdjęć i filmów. Czy przekona wymagających użytkowników?
Zobacz więcej testów
0
Wildlife Photographer of the Year 2016 - poznaliśmy zwycięzców
Konkurs Wildlife Photographer of the Year, organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, co roku dostarcza nam porcję doskonałych kadrów pokazujących piękno dzikiego życia na naszej planecie. Zobaczcie zdjęcia nagrodzone w tegorocznej edycji.
0
18 Paź 2016
Takiego zdania jest Związek Polskich Fotografów Przyrody. W oficjalnym stanowisku czytamy, że zapisy przygotowanej przez Ministerstwo Środowiska nowelizacji ustawy „budzą obawy obniżenia standardów ochrony polskiego dziedzictwa przyrodniczego oraz mogą bezpośrednio dotknąć wszystkich miłośników przyrody“.
0
10 Paź 2016
Fotograf wojenny to jeden z trudniejszych i najniebezpieczniejszych zawodów świata. Niemal o każdej porze i na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo i zagrożenie życia. Jednak dla Ruperta Frere’a, zawodowego żołnierza oraz profesjonalnego fotografa brytyjskiej armii, jest to chleb powszedni.
1
13 Paź 2016
„K miejsce ²“ to ekspozycja, która jest podsumowaniem projektu realizowanego przez kilkunastu wielkopolskich fotografów, tworzących inicjatywę FOTSPOT. Wernisaż odbędzie się 22 października w Poznaniu.
0
13 Paź 2016
Historia powolnego przeistaczania się terytoriów byłych republik radzieckich oraz podsumowanie dotychczasowych doświadczeń fotografów stowarzyszenia Sputnik Photos - tym właśnie jest nadchodząca wystawa „Stracone Terytoria. OSAD”.
0
10 Paź 2016
Jedną z najważniejszych rzeczy w rozwijaniu naszej pasji jest krytyka naszych zdjęć, która pozwala uniknąć powtarzania błędów i doskonalić to, w czym jesteśmy dobrzy. Teraz uzyskanie jej będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.
0
0 Piękno świata w mikroskali - najlepsze zdjęcia z konkursu Nikon’s Small World 2016 0 Hengki Koentjoro: „staram się uzyskać wrażenie surrealizmu“ 1 Natura na luzie, czyli najlepsze zdjęcia z Comedy Wildlife Photography Awards 2016
Sesja studyjna - profesjonalny efekt za grosze
6 Paź 2016
Scott Kelby zaprasza za kulisy swojej sesji i podpowiada, czym zastąpić profesjonalne oświetlenie studyjne, kiedy masz ograniczony budżet?
0
Szepty i cienie Larrego Finka
5 Paź 2016
Najbardziej ekskluzywne imprezy są dla gwiazd, ale czym różnią się od przeciętnych domówek? Na zdjęciach Larrego Finka jest wszystko, co definiuje udane przyjęcie. Są sławy i ich zjawiskowe kolie, lśniące tkaniny, szampan i... markowe uśmiechy
0
Sztuka błyskania - piękno suchych roślin
4 Paź 2016
Szukasz pomysłu na wyjątkowe zdjęcia roślin w studio? Mandy Disher wyjaśnia, jak atrakcyjnie uchwycić suche kwiaty i trawy
0
Majestat koni na zdjęciach Katarzyny Okrzesik-Mikołajek
9 Paź 2016
Jan Wodziński
Laureatka konkursu fotograficznego National Geographic Polska opowiada nam o swojej pasji do fotografowania koni
0