0
29 Wrz 2016
Fundacja Festiwal Sztuki Fotoreportażu zaprasza na Śląsk do wzięcia udziału w nowatorskich zawodach fotografowania, które odbędą się w dniach 8 i 9 października 2016 roku, na terenie Katowic, Częstochowy i okolic.
0
29 Wrz 2016
Francuska fotografia zdominowała tegoroczną odsłonę Leica Oskar Barnack Award 2016. Nagrodę główną za cykl wyjątkowych portretów otrzymała Scarlett Coten Natomiast wyróżnienie „Newcomer“ powędrowało w ręce Clémentine Schneidermann.
0
29 Wrz 2016
Historia powolnego przeistaczania się terytoriów byłych republik radzieckich oraz podsumowanie dotychczasowych doświadczeń fotografów stowarzyszenia Sputnik Photos - tym właśnie jest nadchodząca wystawa „Stracone Terytoria. OSAD”.
0
29 Wrz 2016
Kano to firma słynąca z edukacyjnych urządzeń, które można zbudować samemu. Teraz producent wystartował z kolejnym ciekawym projektem – aparatem fotograficznym, który każdy będzie w stanie złożyć własnoręcznie.
0
28 Wrz 2016
Firma Land O’Lakes wystartowała z nietypową kampanią, która w sprytny sposób łączy pomoc potrzebującym i ostatnie trendy w mediach społecznościowych.
0
najnowsze testy
Yi M1 - pierwsze wrażenia Yi M1 - pierwsze wrażenia
27 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
Podczas targów Photokina mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej jednemu z największych zaskoczeń tegorocznej Photokiny. YI M1 to tani bezlusterkowiec, który zaskakuje specyfikacją. Czy chiński produkt ma jakiekolwiek szanse z konkurencją?
Hasselblad X1D - pierwsze wrażenia Hasselblad X1D - pierwsze wrażenia
23 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
Podczas targów Photokina 2016 Trafiliśmy też na stoisko Hasselblada. Tu oczywiście najbardziej oblegany był stolik z modelem X1D. Mieliśmy chwilę, by bliżej mu się przyjrzeć i jesteśmy nim jeszcze bardziej zachwyceni niż podczas premiery.
Zobacz więcej testów
1
Najlepsze zdjęcia z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2016
Astrofotografia, to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Co roku najlepsze tego typu zdjęcia oceniane są w prestiżowym brytyjskim konkursie IAPY. Zobaczcie galerię tegorocznych finalistów.
SERWIS SPECJALNY:
Lumix
Panasonic Lumix G80 – pierwsze wrażenia

Nowy Lumix G80 to ewolucja w każdym calu – zapewnia producent. Jednak czy uszczelniony korpus, zaawansowana ergonomia, matryca bez filtra AA, usprawniony system podwójnej stabilizacji oraz szybki tryb zdjęć seryjnych wystarczą, by przekonać do siebie aktywnych fotografów?

Panasonic Lumix LX15 – pierwsze wrażenia

Od współczesnych kompaktów powinniśmy wymagać wysokiej jakości obrazu, szybkości działania, ergonomicznego korpusu i bogactwa funkcji dodatkowych. Sprawdziliśmy czy takim aparatem jest nowy Lumix LX15.

Panasonic Lumix FZ2000 – pierwsze wrażenia

Usprawniony obiektyw, bogate funkcje filmowe i fotograficzne, a także zaawansowana ergonomia to główne cechy modelu Lumix FZ2000. Zadaniem drugiej odsłony superzooma firmy ma być więc podbicie segmentu aparatów typu bridge.

0
28 Wrz 2016
W kwietniu po raz pierwszy usłyszeliśmy o ON1 Photo RAW, który ma być najszybszym, najwygodniejszym i najbardziej elastycznym pod względem możliwości programem do edycji na rynku. Premiera niebawem, a już teraz możemy zobaczyć jak będzie wyglądać praca z aplikacją.
3
20 Wrz 2016
Przed nami kolejny dzień największych targów fotograficznych na świecie. W ciągu dnia będziemy publikować tu najciekawsze rzeczy, na które natrafiliśmy na targach Photokina.
1
13 Wrz 2016
Jasny standard to dla wielu wymarzone szkło. Zwykle jednak za takie konstrukcje musimy słono zapłacić. Znany youtuber, Mathieu Stern pokazuje jak uzyskać podobne efekty za przysłowiowe grosze.
2
5 Wrz 2016
Eksploracja miejsc opuszczonych dopiero od niedawna staje się popularna w Polsce. Wciąż jednak społeczność eksploratorów nie jest duża. Wydaje się, że nic ciekawego nie można znaleźć w „łażeniu” po pustostanach. Nic bardziej mylnego!
0
30 Sie 2016
7 września wchodzi w życie nowe rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Przyniesie ono wiele zmian dla osób wykorzystujących drony. I to nie zależnie czy robią to zarobkowo czy dla własnej przyjemności. Co zrobić?
1
0 Leica Oskar Barnack Award 2016 - poznaliśmy zwycięzców 0 Najlepsze zdjęcia z konkursu British Wildlife Photography Awards 2016 1 10 tys. dolarów za instagramowy reportaż - przyznano Getty Images Instagram Grants
Michał Piotrowski - fotograf świata fantasy [Wasze zdjęcia]
27 Wrz 2016
Jan Wodziński
Michał Piotrowski, znany pod pseudonimem WikingArt opowiada nam o swojej pasji do fotografii alternatywnej
0
Lisie przygody - Iza Łysoń opowiada o nowej sesji
12 Wrz 2016
Jan Wodziński
Iza Łysoń, specjalistka od artystycznej fotografii psów opowiedziała nam o swojej nowej sesji - tym razem z udziałem lisa o imieniu Freya
0
Ślubne podróże Pawła Saroty
9 Wrz 2016
Jan Wodziński
"Staram się robić coś innego niż wszyscy" - mówi fotograf Paweł Sarota, opowiadając nam o niezwykłej sesji ślubnej w Norwegii!
0
Francesco Gola - magia długiej ekspozycji w pejzażu
2 Wrz 2016
Jan Wodziński
Włoski fotograf Francesco Gola pokazuje widzom piękno otaczającego świata przy pomocy długich ekspozycji
0